Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hiheteh a tesztnek? reggel...

Hiheteh a tesztnek? reggel teszteltem 2 csíkos lett. a 2. tesztel még várok egy pár napot. akkor most babás vagyok?

Figyelt kérdés
a munkáltatónak milyen kötelezettségei vannak felém?ugyértem kirughat ha megtudja terhes vagyok?
2008. máj. 13. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg babát vársz. Azért figyeld a jeleket, csinálj majd másik tesztet és jelentkezz be a nőgyógyászodhoz. Nem a munkáltatód nem rúghat ki persze ha nem feketén dolgozol.
2008. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem feketén dolgozom.neki mit kell fizetnie utánnam?
2008. máj. 13. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti hogy ott a baba, gratulálok!

A munkáltató nem rúghat ki, viszont ha nem vagy táppénzen, kötelessége könnyíteni a munkádon, ha olyasmit csinálsz, ami nem jó egy kismamának. Nem vállalhatsz éjszakai műszakot, nem emelhetsz, stb. Ha elmégy táppénzre, semmi dolga sincs veled, csak majd visszavenni, miután lejár a Gyes.

2008. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A munkáltató nem rúghat ki, ha van már kiskönyved. Addig semmivel sem vagy védve, valamint ha olyan a munkáltatód, akkor semmit ne írj alá, amit alaposan el nem olvasol, mert akkor egy közös megegyezést, vagy egy visszadátumozást még megjátszhat.
2008. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az baj ha nincs,vagy megszünt a tunet?akkoris van baba?
2008. máj. 13. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha poz. a teszt, akkor terhes vagy. A tünetek pedig van akinél nem is jelentkeznek, más meg végigszenvedi vele a 40 hetet.

A munkáltató semmi képp nem rúghat ki.

2008. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ma reggel teszteltem és nekem is pozitív lett! :) Annyira vártam már, de félek elhinni! 2-3 nap múlva én is újból tesztelek!

Gratulálok a babához! :)

2008. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!