Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma (reggel) kellett volna...

Ma (reggel) kellett volna megjönnie e mensimnek, de szerencsére semmi. Tegnap teszteltem egyet Clearblue-val és határozottan két csíkos, pozitív lett. Ma reggel is teszteltem egyet Lilly-vel, de az negatív. Melyik teszt tévedett?

Figyelt kérdés
Jól gondolom, hogy ez attól lehet, hogy a Lilly nem olyan érzékeny mint a Clearblue???? Szerintetek lehetek terhes???
2008. máj. 14. 07:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen jól gondolod.Várj néhány napot,és majd akkor tesztelj megint.
2008. máj. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot aztán ismételd meg! A Clearblu az nagyon érzékeny! De szerintem el kezdhetsz reménykedni! Sok boldogságot! Remélem én is hamarosan tesztelhetek már egy pozitívat! :)
2008. máj. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is úgy tudom van érzékenység a tesztek között. Próbáld meg később, mert minden nőnél eltérő lehet a hcg szint is. Nekem a gyógyszertárban kapható egyik legolcsóbb teszt kimutatta egy nap késésssel a + eredményt, bár vékonyabb volt a controll vonalam. 10 hetes kismami
2008. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem bízhatsz benne:)Nekem a nem várt mensi napján kimutatta a (nem jut eszembe most a neve)25-ös érzékenységű teszt! Aztán 2 napjára csináltam egy 20-as érzékenységűt, az már sötétebb lett:)De a Qupido, Acon 10-es érzékenységűek, azok már tuti kimutatják!


Sok sikert!

5 hetes kismama

2008. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon remélem, hogy a követekző tesztem is pozitív lesz! Majd péntek reggel csinálok egy újat! :) Szorítsatok! :)
2008. máj. 14. 09:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Drukk. :) De tuti azért volt, mert a másik teszt nem elég érzékeny.
2008. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem TUTI BABA!!!! Gratula! Milyen érzés volt meglátni a KÉT CSÍKOT? Volt előtte valami "előjel" ?
2008. máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Voltak előjelek! A mensi előtt kb 3 nappal kezdődött, hogy sokat jártam pisilni, meg elkezdtek fájni a melleim is. Ma már nagyon fájnak, majd leszakadnak! :)

2008. máj. 14. 11:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Őszintén gratulálok! Remélem hamarosan én is elmondhatom ugyanezeket! (utolsó válaszoló vagyok) Én is gyakran járok pisilni, és már érzem a melleimet is. Remélem én is babás vagyok! Boldog babavárást neked! :) Gratulálok még 1x!
2008. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Jók a tünetek, nekem is totál így kezdődött! Mikorra nem várod a mensid??

Bocs, az előbb lemaradt: Nagyon fura, nagyon boldog, és kicsit félelmetes, szóval vegyes érzés volt,amikor megláttam a két csíkocskát. :)

Vagy fél percenként újra megnéztem, hogy biztos jól láttam-e!? :))

2008. máj. 14. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!