Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15. -én sex,17. -re vártam de...

15. -én sex,17. -re vártam de azóta semmi. Beágyazódási tünetek csütörtökön majd 2 nap pici barnázás.2 teszt negatív, van még esély hogy terhes vagyok? A hőm napok óta 36 és 36.5 között van. Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Azóta csak pici testápoló szerű folyás.9. és 12.napon teszteltem de mind 2 negatív(12.nap nem reggeli vizeletből).Lehet hogy csak korai volt tesztelni? Vajon terhes vagyok? Vagy kizárt és valami bajom van? pl.:cysta
2009. márc. 28. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A 12. napi teszt határ eset volt a koraiság szempontjából. MutatHAT valamit, de még nem biztos, hogy biztosat mutat. Várj még pár napot a következő teszteléssel és utána eredménytől függetlenül fordulj orvoshoz. Április elején már a doki is láthat valamit belőle ha valóban terhességről van szó.
2009. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem!17-re vártad a mensid és 2 nappal elötte volt szex?Akkor biztos nem lesz baba.Miből gondolod hogy beágyazódási tüneteid voltak?Lehet hogy azok inkább ovulációs fájdalmak és ovus barnázás volt.A terhesség álltalában vagy megemeli az ébredési hőt 37 fok köré vagy "kiegyenesíti" a hőgörbe luteális szakaszát. Keresd fel a www.babatervetok.hu oldalt.Nagyon sok hasznos dolgot lehet ott olvasni.
2009. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen mensi előtt 2 nappal volt a sex... nem is gondoltam hogy késni fog.De azóta nem is jött meg.Vagyis 13 napja késik.De akkor mi lehet az ok?Csak a terhességre gondoltam.Mert pl:beágyazódási tünetek:görcs majd 2 nap barnázás.azóta csak némi fehérfolyás (testápolószerű)de semmi mensi tünet,tisztára olyan mintha nem is akarna megjönni.Akkor most terhes vagyok?
2009. márc. 28. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valószínű,de azért csinálj egy terhességi tesztet.Az a legbiztosabb.Ha az nem lesz + ,akkor menj el nőgyógyászhoz.Lehetőleg olyanhoz aki helyben UH-t is tud csinálni.Hány éves vagy?Fiatal korban nem valószínű a kóros ciszta, inkább megkésett vagy elmaradt ovulációról lehet szó.A hőd még mindig 36,5 alatt van?
2009. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok,és a hőm még mindig 36,5 alatt van :( kb.fél éve VOLT cystám,félek hogy most is erről lehet szó.Remélem most baba van inkább a dologban :) Valami azt súgja baba mert néhány olyan tünetem van ami eddig nem volt soha:hátfájás ,barátom szerint nagyobb a mellem és szerintem is :),a folyásom más mint eddig valaha volt(testápoló) ,és a méhem néha picit szurkál de nagyon picit néha néha,fürdésnél kemény is a méhely mint a kő:)

szerintetek baba?

2009. márc. 29. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:

jó indulatú cysta akkor lesz,ha a tüsző nem reped meg.Emiatt nem szabadul ki a pete és a tüsző csak nő és nő mert a test időről időre probálkozik a tüszőrepesztéssel.Nekem is volt már ilyen.

Szerintem még mindig az a legegyszerübb ha csinálsz egy újabb terhes tesztet és ha az is negatív keresd fel a nőgyógyászod.Már elég régóta várod a havid,úgyhogy ha baba van a dologban már jeleznie kell a tesztnek.

2009. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!