Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbáltatok már homeopátiás...

Próbáltatok már homeopátiás szereket? Én sok jót hallottam róla és gondoltam kipróbálnám. Olyan kellene ami rendbe rakja a ciklusomat?

Figyelt kérdés
Voltam doginál mert régebb óta próbálkozunk babával.Azt mondta hogy nincs peteérésem.Egy havi Clostin vagyok túl 3 havit írt ki, de sajnos most bizonyos okok miatt leállunk a babáról pár hónapra./egyébként ettől a hőmérőzés alapján volt pé-em/Most jött meg 4 napja és úgy döntöttem nem szedem be a másik 2 dobozzal hiszen úgy sem vagyunk rajta az ügyön.Gondoltam addig keresek valami egészségesebbet.De használnak is ezek?Azok írjanak már akik próbálták és helyreált tőle a ciklusuk.Nevet és árat is írjatok ha tudtok.Köszike.
2009. márc. 28. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Barátcserje kapszulát próbáltam ki, ami nagyon jó! rendszertelen volt a ciklusom, sokszor nem volt pém, ill. tüszőrepedésem. Mindenben segített!! Gyógynövényboltban lehet venni, 2300 ft. 60 db. Napi 1-et, vagy 2-őt kell beszedni.
2009. márc. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy beleírok! Én is barátcserjét szedek, kezd rendbe jönni a ciklusom. Előző válaszoló!!!!Segített a babásodásban???Mióta szeded???
2009. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem Mastodyn-t írtak fel. Ez is homeopátiás, és barátcserje tartalmú. csak ajánlani tudom!
2009. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem segített a Hormeel S csepp, DM-ben vettem a gyógyszeres pultban van, kérni kell..., de akkor még nem akartunk babát.

AZtán fogigátlót szedtem egy évig, utána persze 10 hónapig megint semmi mensim nem volt. :( A babatervezok.otthona.net-ről rendeltem egy fekete üröm nevű kapszulát, és életemben először 28 napos volt a ciklusom! A második ilyen hónapban sikerült a baba.

Sajnos őt elveszítettük, egyéb okok miatt. De azóta megint szedem, és bizakodunk a kistesóban. :)

Magyarországon nem kapható, az oldal üzemeltetője Németországban él, onnan küldi postán. Nem olcsó, de nekem megérte. :)

2009. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak! Két hónapig szedtem, mert 21-28 napra jött meg, most pontos. Nem észleltem soha peteérést, most az is van, és a tüszőrepedés is megtörténik, látszik a hőmből. Úgy néz ki most összejön...:)
2009. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
BARÁTCSERJE KAPSZULA.
2009. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!