Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már van egy 3éves kislányunk...

Már van egy 3éves kislányunk aki 2probálkozásra sikerult. Most viszont már egy éve semmi kiderult, hogy a férjemnek kevés a sperma. Ez most akkor csak átmeneti lehet? Most clostit szed+vitaminokat!

Figyelt kérdés
Volt kuzelletek valaki ilyen helyzetben?Vagy hallottatok ilyenrol?Kèrlek segitsetek elvagyunk keseredve!
2009. márc. 28. 14:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kèrlek valaki???????Senki nem tud lyet?
2009. márc. 28. 14:57
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi nem vagyunk ilyen helyzetben, vagyis még nem tudom, mert párom 9én megy vizsgálatokra.

Van egy ismim aki ugyan ezzel a gonddal küszködött, és a férje kapott valami bogyeszt és rendbe jött.

Most 20hetes kismami.

Nyugodj meg, ezt lehet orvosolni.

Ha gondolod kűldj privit, és megérdeklődöm neked mit kapott a férje.

2009. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy irtàl megy a privi
2009. márc. 28. 15:11
 4/15 A kérdező kommentje:
jajj nem tudom ,hogy tudok neked privit irni:(
2009. márc. 28. 15:12
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia mi is így jártunk. A férjemmel sok halat és mézet etettek és kerülni kellett a sót és a vegyszereket, tartósítószert, illetve a melegvizes fürdőt és rendbejött. A férjed csak zuhanyozzon, meleg vízbe ne üljön bele ez nagyon fontos! Nekünk sikerült. Sok sikert.
2009. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia ott van jobb oldalon, hogy privát e-mail a válasz írójának :)

Csak azért gondoltam, hogy írj egy privit, mert akkor több mindent megtudok neked a dologról

2009. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Javítható vitaminkészítményekkel és az előzőekben írt módszerekkel. Attól függ mennyi az a kevés.

Érdemes centrumba menni, mert csak időhúzás és pénz a sok szert beszedni.

Téged is vizsgáltak?

Írj privit, ha gondolod! Mi 2 évet vártunk babára hasonló gond miatt!

2009. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves elso vàlaszolo!Minden vàlaszolob jobb sarkàban ott van ,hogy privi a vàlaszolonak csak a tièd mellett nincs:(

Nem tudok irni!

Irj nekem te elobb ès igy akkor vàlaszolok!

Koszonom a vàòlaszokat mindenkinek!

2009. márc. 29. 11:20
 9/15 anonim ***** válasza:

Szióka.

Kűldtem neked privát e-mailt.

Megkaptad?

Első voltam.

2009. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen megkaptam koszi:)

vàlaszoltam is!

2009. márc. 30. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!