Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy-két napja fáj a hasam, ez...

Egy-két napja fáj a hasam, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Jó ideje szeretnénk már babát. Ma vagyok a 29. napon. Ált.32-35 napra jön meg. Fáj a méhem, nem túlzottan, csak érzem, hogy ott van. Mestruáció előtt nem szokott ilyen tünetem lenni, sőt semmilyen. Viszont mikor megjön utánna görcsölök, de nagyon. Ez ahhoz képest most semmi, meg nem is jött még meg. Lehet, hogy baba? Ti éreztetek ilyet.
2009. márc. 28. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én múlthét szerdára nem vártam,már hétfőtől kezdve fájdogált a petefészkem úgy,mint amikor meg akar jönni.Napról-napra jobban fájt a méhem,meg nagyn szurkált a petefészkem.Szombaton pozitívat teszteltem,14 hónap várakozás után.A petefészkeim minden nap szurkálnak,ugyanolyan érzés mintha megakarna jönni.

Sok sikert!

2009. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!

Bízom benne, hogy hamarosan én is +-at tesztelek.


Egyébként ti voltatok dokinál? Vagy teljesen spontán sikerült?

2009. márc. 28. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm!Voltam dokinál mivel 1 év próbálkozás után javasolják.A ciklusaim 24-46 nap közöttiek voltak ezért kaptam clostyt.Ez volt a 3. hónap és pozitívat teszteltem.A gyógyszert leszámítva spontán sikerült,bár a doki megmondta,hogy mikor "húzzunk bele".:)

Egyébként a hődet nem méred?

2009. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem mérem a hőmet, egyszer-kétszer már elkezdtem, de nem vagyok valami kitartó! De lehet, most megpróbálom. Mi most megyünk dokihoz. Egyébként nekem is volt már, hogy 42 napra jött meg, bár csak ritkán. Lehet, hogy nekem is rásegítés kell...

2009. márc. 29. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!