Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja nem várom a mensit és...

4 napja nem várom a mensit és nem is jön. Viszont két tesztem is negatív lett. Ettől még lehet baba?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja nem szedem a tablettát, tünetek vannak és egy kis barnázás is (1-2 csepp). Mikor teszteljek újra? Lehet hogy csak a tabletta nem szedése miatt nincs mensim?
2009. márc. 28. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a teszteket az elmaradt mensi napján és utána csináltad, akkor kicsi az esély a babára, de nem 0%, mással is volt már hogy csak később mutatta ki a terhességet.

Viszont mivel csak 1,5 hónapja nem szeded a tabit, az is lehet, hogy csak most áll vissza a ciklusod. Van, akinek pár hónap ki is marad a tabi után.

Azért szorítok, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd!

Üdv.

2009. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mikor abbahagytam a tabit, 1. hónapban 34 napra jött meg, utána 25, majd 24. Ez egyénenként változó. De bármi lehet. Van akinek már az első tabletta nélküli hónapban sikerül.

2009. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én decemberben hagytam abba a fogamzásgátló szedését és azóta sem jött meg a menzeszem. Terhes tutira nem vagyok, biztos a hormonok szórakoznak.. Én jövő héten megyek orvoshoz emiatt.
2009. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül a 33. napon megjött.... Sebaj, így több időm marad "tisztulni". Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 30. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!