Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy ki fogtok most...

Lehet, hogy ki fogtok most nevetni, de elképzelhető az, hogy a zöld tea miatt felborulhatott a ciklusom, és most csak 3 napig tartott a menstruációm, ami eddig sosem fordult elő, ráadásul 26 napra jött meg?

Figyelt kérdés
Terhességre nem gondolok, mert a hőm leesett. Meglehetősen gyenge volt a vérzésem, ami inkább csak pecsételésnek nevezhető első nap, második nap kicsit jobban véreztem, ma meg ismét csak pecsételés...Furcsa, de ilyen velem még nem történt. Mással is előfordult már ilyen, vagy hasonló?
2009. márc. 28. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem teljesen elképzelhető!Én pár éve ittam egyszer gyógyteát(nem tudom már pontosan milyen volt) mert nagyon erős görcseim voltak és teljesen felborította a ciklusom!Előbb jött meg, teljesen más volt mint amilyen szokott lenni.Az után nem is ittam többet, nem akartam hogy megint bezavarjon!Szerintem mindenkinek máshogy reagál a szervezete ezekre a teákra.Egyik barátnőm például nem is bírja inni a zöld teát, neki nem a ciklusát kavarja meg, hanem napokig görcsöl tőle a gyomra.
2009. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tini koromban a limonádétól(sok citromlé) jött meg hetekkel később!Kb 1 éve pedig a palástfű teától kimaradt egy hónap csak úgy!
2009. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!