Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrot kaptam teherbeesés...

Utrot kaptam teherbeesés elősegítésére (IR-es vagyok, holnap (nem) kellene megjönnie, ma volt enyhe barnás folyásom. Ez mensi előjel? De elméletileg a barnázás a progi hiánytól szokott lenni, amit a gyógyszer pótol, nem? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 22:15
 1/6 Manka68 ***** válasza:
Igen, így van, progi pótlás. De ha nem sikerül a baba, a saját progitermelés drasztikusan leesik a mensi előtt, és megjön a vérzés. Az utró nem mindig elég, hogy visszatartsa, de próbálkozik, emiatt lehet a barnázás. Van, akinek egyáltalán nem jön meg, míg szedi, de pl nekem emellett is mindig megjött, amikor nem sikerült a baba.
2011. júl. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Ma reggel negatív lett a 25-ös teszt, pénteken még csinálok egy 10-et, mert a ciklus.hu szerint csak akkor kellene megjönnie, de sok reményt nem fűzük hozzá, mert tegnap az ovu óta tartó mellfájdalom is elmúlt.. :(

Megkérdezhetem, hogy Te miért szedtél utrót, és hány ciklus után sikerült a baba? (ha sikerült).

Köszönöm!

2011. júl. 6. 07:58
 3/6 Manka68 ***** válasza:
Én inszemináció és lombik után kaptam, hogy segítse a megtapadást. De akkor nem sikerült. Aztán spontán baba lett, akkor is azonnal felírták, nehogy baj legyen, de nem az volt a gond, és sajnos elvetéltem. Te mire kaptad?
2011. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, szorítok, hogy minél hamarabb jöjjön Nálatok is gólya, gondolom, akkor Ti sem most kezdtétek a próbálkozást...Nekem nagyon enyhe inzulin rezisztenciám van, gyógyszer sem kell rá, elég csak a diéta. Az utrót a nődokim írta fel, hogy Ő is megtámogassa a dolgot. Nem tudom, hogy hallottál-e róla, az IR miatt elpusztul a sárgatest, bezuhan a progeszteron, és ha van is baba, nem marad meg. Hát, úgy tűnik, hogy ebben a hónpban nem készülődött senki :( Már lassan egy éve próbálkozunk, de az endo doki nagyon bíztatott 1 hónapja, amikor kiderült a betegségem, hogy a diéta mindent megold..
2011. júl. 6. 17:31
 5/6 Manka68 ***** válasza:
Én is IR-es vagyok, kaptam rá gyógyszert is, meg diéta és mozgás. Én már ott tartok, hogy nézegetem a cukromat, hogy mit és mennyit ehetek, mert sajnos nem javul a helyzet, a diéta ellenére sem. Pedig már időre eszem, mint a cukrosok, hogy még hatékonyabb legyen a dolog. Hónap végén megyek megint terheléses vérvételre, majd ott kiderül, elég-e a mostani gyógyszerem. De én vagyok a kivétel, aki erősíti a szabályt, a legtöbb embernek segít a merckformin és a diéta. Drukkolok neked is!!
2011. júl. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem rendbejössz,és lesz eredmény is hamarosan!
2011. júl. 8. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!