Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan dolgoztátok fel?...

Hogyan dolgoztátok fel? Sikerült egy petefészekkel a baba? Mit tanácsoltok? Kilátástalannak látom a helyzetet! Ki van hasonló helyzetben? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Sajnos a jobb oldali petefészket és a petevezetéket el kellett távolítani.Már 2 éve nem sikerül a baba.Nem tudom a dolgokat kezelni,feldolgozni.
2009. dec. 20. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek is kivették az egyik petevezetékét és petefészkét. Márciusban lesz két éves a gyönyörű kislánya. Semmiképpen nem szabad feladni!!!!
2009. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan meg van mindkét petefészkem, de össze van nőve a bal oldali petevezetékem. Szóval Én is "féloldalas" vagyok és most 15 hónap után 6 hetes kismama spontán!

Ne add fel!

2009. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne add fel, sikerülhet, csak ezen nem múlik a dolog, hidd el!

Anyukámnak az egyik petefészkét teljesen kivették + a másiknak is a felét.... februárban leszek 28 éves, az öcsém pedig 23 múlt.


KITARTÁS!

Vizsgáltassátok ki magatokat a pároddal, mert egyáltalán nem biztos, hogy a te oldaladon van a "hiba".

2009. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy méhen kívülim.Eltávolították és rá 3 hónap csináltak egy HSG.Ott kiderült hogy az egyik nagyon el van vékonyodva és szabálytalan lefutású.Azt mondta a doki hogy jobb lenne ha teljesen el lenne záródva mert így 50% hogy megint méhen kívüli lesz.Én azt mondom talán egy kicsit jobb is a te helyzeted mint az enyém.Megvan mindkettő de sajnos az egyik csak bajt csinálhat megint.Szóval fel a fejjel biztosan sikerülni fog.Én is megpróbálok reménykedni.....
2009. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!