Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi idő után sikerült...

Kinek mennyi idő után sikerült a baba? Tanácstalan vagyok! Részletek lent! Mivel bíztatnátok?

Figyelt kérdés
2 éve várom a csodát,szedtem clostit,ittam a teákat,szedtem terhesvitamint,2008 nov.méhtisztítás,2009 dec.cysta miatt lapar.,aminek nagyműtét lett a vége,a jobb oldalamat teljesen kipakolták.
2010. febr. 3. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nalunk 3,5 evre jott el a csoda, hogy a szavaiddal eljek. Ma mar 17 honapos a kislanyunk.

Mennyi idos vagy megkerdezhetem?

2010. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
33.éves vagyok,a párom 43.éves.
2010. febr. 3. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szióka!Nekünk 3 év után,most sikerült összehoznunk egy kis csodát,pedig nekünk azt mondták,hogy nem lehet természetes úton kisbabánk.Hidd el,mindennek megvan a maga ideje.Hamarosan te is átélheted...ne aggódj!
2010. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 év után lettem terhes, amikor megfogadtam a következő tanácsot: Lazíts!
2010. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!