Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tapasztaltal, miutan...

Mit tapasztaltal, miutan abbahagytad a fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi, hogy ki mit tapasztalt az elso honapokban a fogi gatlo nelkul.Mikor hagytad abba? Milyen volt a ciklusod, a mensid (rovidebb vagy hosszabb ideig tartott), rendes idoben megjott-e...stb. Es ezek utan mikor estel teherbe,( ha mar terhes vagy)?

En 4 honapja hagytam abba, es nekem a mensim gyengebb lett es rovidebb ideig tart.(Holott azt irjak, hogy a bogyo segit megroviditeni a mensit) Mult honapban 1 napos volt, aminek nem orultem, hisz valoszinu nem volt peteeresem, vagy a mehnyalkahartyam tul vekony lett a tabi hatasara. Nem tudom, hogy ezert nem sikerult-e meg teherbeesnem, vagy valami mas miatt.


2009. márc. 29. 20:21
 1/5 Grófházy ***** válasza:
100%

én utána 2 hónapig rendesen menstruáltam.Ez még a gyogyi hatása volt.AZtán össze vissza.

Peteérés nulla,a ciklusaim 30-40 nap között váltakoztak.Pár hónapot vártam,mert azt hittem,csak idő kell a testemnek,hogy újra tabi nélkül működjön minden ahogy kell,de nem történt változás.

Orvoshoz mentem.Elküldött vérvételre is:annyira magas volt a PRL,hogy egyáltalán nem volt peteérésem emiatt,és az okozta az össze vissza ciklusokat is.

Norprolac kezelés következett,és kaptam az egyik hónapban clostyt próbaképpen,hogy működik e a petefészkem egyáltalán.

(dokim azt mondat hogy tabi után előfordul,hogy rá kell segíteni,hogy újra rendesen működjön)Következő hónapban babás lettem.

2009. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 9 év után hagytam abba.

Egyből volt pém, bár nem sikerült teherbeesni elsőre. 27napra jött meg, elötte egy nap barna, majd másnap "szakadt belőlem" mint kislányként, 2.nap közepes volt, 3nap kevés, és holnap majd lesz valahogy.

Én nagyon erősen éreztem a pémet, majd kiszakadt a hasam, a mellem egy méretet nőt, a bőr is elszakadozott rajta, a bimbóimhoz hozzá se lehetett érni, a mellem is feszült. 10napig tartott ez az érzés pé után, és gyorsan csökkent, majd rá 3 napra jött meg.

Remélem tudtam segíteni, ha van még ezzel kapcsolatos kérdésed írj csak, ha tudok szívesen válaszolok.

Én is nagyon tanácstalan voltam, h mit érzek.

2009. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! En ezeket azert kerdezem, mert bizonytalan vagyok abban, hogy ez normalis, hogy a szervezetnek kell ido, hogy visszalljon normalisra....na es hogy mennyi ido utan erdemes elmenni dokihoz, hogy kivizsgaltasam magam. Ediig nekem is eleg pontosan jott meg(26-30) napra, de nem tudom, hogy miert nem sikerul teherbe esnem. Most is menstrualok, de ez legalabb mar 3 napja tart es nem volt vege 1 nap utan...ez jo jel nem? Remelem, hogy talan ebben a honapban babas leszek!!:-)

Masodik valaszolo: Te mikor hagytad abba? estel mar teherbe?

2009. márc. 29. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Én (2x fél év szünettel) összesen 11 évig szedtem Mercilont.

Úgy látom a válaszokból, hogy nagyon szerencsés alkat lehetek, mert 2 normál mensi után( 26-27 napra jött meg, 6 napig tartott) a köv hónapban várandós lettem.

Pont a lányom 3 hónapos fordulóján megint megjött mensim (a tejem meg elapadt, de ez egy másik történet) és azóta is mindig pontosan jön, pedig nem kezdtem el megint gyógyszert szedni

2009. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

Febr.25-én vettem be az utolsót. Febr. 28-án jött meg, majd most márc.27-én.

Még nem voltam terhes.

2009. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!