Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, ha nem tapad meg...

Lombikosok, ha nem tapad meg az embrio, akkor mindenkeppen megjon a mensi, vagy a huvelygel visszatartja a verzest es mestersegesen kell 'meghozatni' a menzeszt?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok, hogy tenyleg azert nem jon meg, mert terhes vagyok, vagy amugy sem jonne meg, mert a hormonok visszatartjak?
2011. júl. 8. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem amikor nem sikerült akkor a beültetés utáni 14.napon megjött az utrogestan mellett is!Akkor abba kellett hagynom a használatát és rendesen megjött!mikor volt a beültetés? nem csináltál tesztet?

Sok sikert hozzá!

2011. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Juni 27-en volt a beulti es ma csinaltam egy negativ tesztet, szerintem meg korai volt, amugy hetfon megyek vervizsgalatra. Nem birtam ki, hogy ma reggel ne csinaljak egy tesztet. Kicsit elkenodtem, de azert meg remenykedem.
2011. júl. 8. 16:30
 3/9 Manka68 ***** válasza:
Még korai volt a teszt, lehet belőle hétfőig pozi. :-) Nekem is megjött utró ellenére. De van, akinek nem. Ha a vérvétel negatív lesz, abba kell hagynod a gyógyszert, és akkor megjön.
2011. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sumergo ***** válasza:

Mikor nem voltam babás, hiába a progeszteron pótlás, időre pontosan megjött. Az utolsónál nem, azért sejtettem, h sikerült!


22+4 hkm

2011. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én bizony már 6 napja abbahagytam az utrogestan hüvelygolyó használatát az amúgy mindig pontos menzeszem csak ma indult be. Szóval mki más. És igen a hormonok tarthatják vissza a mensit. Amellett az Utro mennyiség mellett amit én használtam ritka lehet akinek megjön. 3×2

Sok sikert a babához :)

2011. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Manka68 ***** válasza:
Én is 3x2-őt kaptam, és volt, hogy még duphastont is mellé, 2x1-et, mégis megjött a mensim, amikor nem sikerült. Nem vagyunk egyformák. :-)
2011. júl. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sumergo ***** válasza:

Szintén 2x3 hüvelygolyót kaptam én is, és napra pontosan megjött, mikor nem voltam babás.


22+6 hkm

2011. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én írtam tegnapelőtt 21.05-kor. Kicsit rossz érzés volt az Utrot elhagyni mert gondoltam mivan ha mégis baba van :S De gondolom a kórházi vizelet teszt nagyon pontos. Bár hallani néha fura eseteket mikor később derült ki hogy mégis baba volt :( Bár az én esetemben nem hiszem hogy volt :(
2011. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Manka68 ***** válasza:
Igen, ilyenkor nagyon rossz érzés, sajnos nekem is ismerős. :-(
2011. júl. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!