Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miröl ismerem fel ha esetleg...

Miröl ismerem fel ha esetleg cisztám van? Mindenképpen van tünet? Ha megjön minden hónapba, akkor is előfordulhat?

Figyelt kérdés
azért kérdezem ezt,mert évek óta probálkozunk párommal hogy összejöjjön a baba,de sajnos sikertelenül.és erre is gondoltam h nem-e cisztám van.igaz minden hónapba megjön,de nem tudom hogy attol még lehet-e ciszta.
2011. szept. 26. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól még lehet ciszta hogy megjön Nekem nem tűnt fel mikor cisztám volt esetleg néha alhasi görcseim voltak Orvos vette észre de addigra már műtétre volt szükség Ha bizonytalan vagy menj orvoshoz egyszerű nőgyógyászati vizsgálat
2011. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem többször volt cisztám, észre szoktam venni, ha fürdöm, mert az egyik petefészkem sokkal nagyobb, jobban kinyomja a ciszta, mint a másikat.(vékony testalkatú vagyok) Akkor már szoktam tudni, jaj megint... a menzeszkor kipukkad, amúgy voltam vele dokinál, mondta hogy sok méreganyag van a szervezetemben. Mostanában zabpelyhet főzök reggelire fahéjjal, hogy többször tudjak menni wc-re, így egyenlőre nem tapasztaltam újabb cisztát.
2011. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja előző vagyok, nekem mindig megjött rendesen. 40 mm-es volt a legnagyobb.
2011. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de ha megyek is orvoshoz,mondom neki azért jöttem h megnézessem h van-e cisztám?hülyének fog nézni.biztos azt kérdezi h talán van valami tünetem.amugy tavaly voltunk dokinál párommal kivizsgáláson baba ügybe.mondjuk akkor uh-n biztos megmondták volna h van-e cisztám.de azóta is kialakulhatott.van párommal is gond,neki a minőséggel,meg velem is van gond.hogy az egyik petefészkem nincs kifejlődve.de félek h még ráadásul cisztám is lenne.és nem tudom róla.
2011. szept. 26. 16:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos már többször volt cisztám :( és egyik alkalommal sem volt egyforma tünetem.

1nél pecsételgettem,1nél pozít teszteltem terhességi tesztel, 1nél meg olyan fájdalmam volt hogy lépni alig bírtam,de volt olyan is amikor csak egy vizsgálatnál kiderült tünet nélkül. Azt gondolom mindenképp fordulj dokihoz,és mond el ,hogy már mióta nem sikerül a baba,megvizsgál és kiderül hogy van -e. Hány éve próbálkoztok?

2011. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3 éve probálkozunk:(
2011. szept. 26. 17:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Doki mit mond? Mármint arra,hogy mindkettőtöknél baj van,esélyek? Kezelés? Nálunk is mindkettőnkkel van,és rendszeresen járnunk kellet,kell különböző kezelésekre vizsgálatokra.
2011. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
páromnak tavaly visszakellett volna mennie kontrollra,de akkor nem mentünk.gondoltuk várunk még.de ha megint megjön,akkor visszakéne menni.hát esély biztos van.szerencse h a petevezetőm átjárható,csak egyik petefészkem nincs kifejlődve.meg a páromnak a sperma minősége is probléma:(ha visszamegyünk,legalább megtudom h van-e cisztám.de megvárom h októberbe megjön-e,még 2 hét visszavan addig.ha nem jön meg,akkor nem megyek vissza.
2011. szept. 26. 17:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem már kétszer volt cisztám.

Először 2 hetente megjött,azért mentem orvoshoz.

Most késett másfél hónapot,tesztek negatívak lettek,megint cisztám van,belső UH csinált. :(

Babát szeretnénk :)


Mindenképp menj orvoshoz,ne várj sokat.

Remélem minél előbb babás leszel :)

27 N

2011. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt cisztám, kétszer voltam már műtve amiatt (is) Valamennyi késést nekem mindig okoz a ciszta, hiszen ennek hátterében több minden állhat, leggyakrabban inzulinrezisztencia. Szerintem ezt te olvastad valahol és ezért ijedtél be ennyire, de szerintem nincs ilyen gond, főleg, hogy már nézték. De ha megnyugszol, akkor menj a nőgyógyászodhoz, és kérjél egy hüvelyi ultrahangot, azzal látni lehet, ha valami nincs rendben. Ha párodnál vannak gondok, nem gondolkodtatok el azon, hogy egy meddőségi centrumban kérjetek segítséget? Ha "csak" emiatt nem jön össze a babóca, ők majd segítenek, és lehet elsőre összejön...
2011. szept. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!