Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, hogy teherbe...

Mit tegyek, hogy teherbe essek? Nem tudom, hogy mikor van az ovulációm! Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Én már gyerekkorom óta, nem tudom, hogy mikor van az ovulációm, ezért kellett szednem fogamzásgátlót is. Nekem 6-8 hetente jött meg amikor nem szedtem a fg-ót. Most olyan cipőben járok, hogy kimentem dolgozni és fg injekciót szurattam be magamnak 2x, de már elvileg kitisztult a szervezetemből, de ennek már lassan fél éve. Most pedig a párommal szeretnénk babát vállalni, de eddig nem jött össze. Nem rég voltam egészségügyin is kb. 10 napja. Most hogyan tovább?
2009. márc. 30. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben voltam,hormon nélkül nem volt rendes peteérésem,igy mindenképpen orvost javaslok aki UH-val követné a ciklusodat,és igy tudna segiteni.
2009. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ovulációs teszt sem segít? 7 db os, próbálgatni kell, nagyjából belőni a félidőt és mindennap csinálni. akár 2 dobozzal egymás után.. mit tanácsoltak?
2009. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem sem jött meg sose időben, elmentem dokihoz, hazaküldött, hogy reggelente hőmérőzzek, 3 hónap múlva kellett visza mennem, és akkor megnézte a görbém, majd clostylbegitet írt fel, amivel a második hónapban terhes lettem.


14+4 km.

2009. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!