Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus.hu szerint vasárnap...

Ciklus.hu szerint vasárnap lesz ovulációm. Szeretnék teherbe esni, szerintetek mikor kezdjük a "projektet"?

Figyelt kérdés
És milyen sűrűn? Vasárnap reggel? Vagy már szombat este? És utána minden nap? Azt olvastam hogy a sperma koncentrállsága miatt 3-5nap önmegtartóztatást érdemes tartani. Ti így tesztek? Ha már szombat este lenne aktus, nem megyünk nagyon elébe? Nagyon szeretném ha összejönne. Segítsetek!
2009. szept. 18. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
mit kell ezen görcsölni?nem csak "project" miatt kéne ám szexelni!gondolj már bele h szegény párod mit érezhet h csak tenyészbikának használod!pé-kor szex aztán nuku,vagy mi?nem értem az ilyen nőket komolyan!én is rá voltam kattanva a témára 16 hónapon keresztül de soha nem az járt a fejemben h úristen nemsokára pé,mikor kell együtt lennem apucival??hanem szerettük egymást minden 2. nap!szerintem neked is ezt kéne tenned!
2009. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Hát én nem értek egyet az elöttem szólóval,ebben a topikban pont,hogy ezt az eröltetettséget,görcsös gyerek utáni vágyat olvasom,úristen felment a hőm,lement a hőm,most miért ovulálo,most miért nem ovulálok,most vizes a folyásom most krémes a folyásom,most negatív a terhességi teszt most pozitív,most apa sperma mustrára ment most én mentem kismillió hormonkúrára,most kutyapózban szexeltem,most misszionáriusban,átsüt a görcsös,kétségbeesett,gyerekre ooolyan nagyon vágyó nők butasága....Kedves kérdező,olvastam én a tiedtől sokkal,de sokkal butább kérdéseket is....és állítólag büszke nők vagyunk...akkor miért kell ezen a fórumon a pasiknak ezeket az intim,és néha gyomorforgató kérdéseket olvasniuk???Vajon mi lehet az olvasás után a véleményük a nőkről?Nem csodálkoznék,ha némelyik pasinak a gusztusa elmenne a nőktől,amikor épp a krémes,fehér folyást olvassa....Szóval kedves kérdező:Ha vasárnap lesz ovulációd,akkor már tegnap,ma szombaton,és persze vasárnap akciózzatok,mert ha mondjuk ma lesz action,a sperma vasárnapig várakozó álláspontban van a petevezetékben,és mikor vasárnap ovulálsz,az egyik ügyes és gyors spermának taliznia kell a te érett petesejteddel.(elvileg)Az is igaz,hogy másnaponta érdemesebb szeretkezni,mert az ondó koncentrációja a sok közösüléstől rosszabbodik,de erre nincs törvény,most ezen a hétvégén mindent bele! Hajrá!
2009. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A ciklus.hu a legkevésbé sem szentírás. Folyton rosszul húzza be az ovut, nekem pl rendszeresen 2 nappal korábbra húzta be, mint amikor ténylegesen volt. A hőmérőzés vagy az LH teszt sokkal jobban eligazít abban, hogy mikor ovulálsz. Főleg az Lh teszt. Én abban a hónapban tudtam magamat ekőször elengedni, amikor elkezdtem használni: megnyugodtam, hogy többé nem maradunk le az ovu napjáról.


A legjobb spermát akkor kapjátok, ha két közösülés között minimum 36 óra telik el. Azaz másfél-kétnaponta érdemes babáért szeretkezni, folyamatosan. :-) A hímivarsejtek sokáig élnek a petevezetékben.


A másik, hogy az ovuláció általában hajnalban van, a legtermékenyebb pedig az ezt megelőző nap, hogy a másnap hajnalban kiszabaduló petét már ott várják a tettrekész hímivarsejtek a petevezetékben. :-) A pete ugyanis gyorsan öregszik, és minél öregebb, annál hajlamosabb genetikai bakikra, amikből spontán vetélés vagy beteg baba lehet. ha lehet, ne várjatok addig, amíg a pete 20 órág, öregecske lesz.


Szóval ha TÉNYLEG vasárnap fogsz ovulálni, akkor a babához a legjobb időpont a szombat este. :-) De mivel a ciklus.hu nem a legmegbízhatóbb jós, ezért másfél-kétnaponta legyetek együtt ez előtt is, meg ez után is.

2009. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Kedves" első válaszoló! Egy kicsit durvának tartom a hozzászólásod, főleg mivel ebből a pár mondatból nem ismerheted meg az életemet...

A férjem 37 éves, imádjuk egymást és rengeteget szeretkezünk, de hónapok óta most először szeretnénk mindent megtenni azért hogy meglegyen a szerelmünk gyümölcse.

31 évesen eddig nem terveztem soha, senkivel, de a férjemmel csak mennek a hónapok úgy, hogy MINDKETTEN megbeszéltük hogy akarunk egy kisgyermeket és most jött el az a hónap amikor nemcsak a spontán, érzelmes szex, hanem a teherbeesésre legnagyobb esélyt is megszeretnénk adni magunknak és egymásnak!!!

Nem értem miért kell ilyen durva, fennhangú szöveget írnod!

Minden nőnek jogában áll felteni itt a legintimebb kérdéseket, aki együttérző és segítőkész, annak köszönöm tiszta szívből!

Akit zavar hogy mi egyes nők, szeretnénk "világosan látni", az miért olvas ilyen oldalakat?!?

2009. szept. 18. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!