Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen a mensesem, 25...

Rendszertelen a mensesem, 25 éves létemre. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ebben a korban nem jellemző, hogy ennyire rendszertelen legyen egy viszonylag normális, viszonylag rendezett életet élő nőnek a mensese. Van amikor több hónapban is egymás után 31. napra jött meg - örültem is - de előtte volt 41. nap is, és most is a 41. napnál tartok. (Akkor is, most is végeztem terhességi tesztet, de negatív lett, és mint előzőnél kiderült, jogosan is, hiszen utána csak megjött.) Ugyanígy van, hogy 28-i, 29-i, 33-i, 35-i napon jön meg. Szóval teljes a káosz és így - mivel gyógyszert nem szívesen szednék - teljességgel kiszámíthatatlan a védekezés is. (Igen, ezért többnyire marad a gumi, de ez sem jó...)
2007. júl. 5. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

25 éves létedre lehetne annyi eszed, hogy elmenj orvoshoz...

rengeteg oka lehet, orvos tudja csak kideríteni, de egy fogamzásgátló valszeg jó megoldás

2007. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok reklámozni, de amellett, hogy dokival konzultálsz, nézz utána az AVIVA tornának. Sok helyen utána lehet olvasni, neten, könyvben, fórumokon. Sokakon segít, többek között rajtam is. :)
2007. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak vérszegény vagy,esetleg van egy krónikus petefészek gyulladásod, emiatt nem szabályos a ciklusod. De az a legjobb, ha nőgyógyászhoz fordulsz, mert az ki tud vizsgálni, teljes vérkép, hormonteszt, UH , rákszűrés és ki is derül, mi a gond. Az is lehet, hogy tök egészséges vagy, mert stresszes állapotok is bezavarják a ciklust.
2007. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rendszertelen volt nagyon sokáig. Volt, hogy 1 hónapot kihagyott, a következőben, meg duplán jött meg. Aztán egy darabig minden rendben ment. És mielőtt bárki elítélne, én voltam dokinál, és fogamzásgátlót is szedtem, a hormonjaim is rendben voltak. Aztán egyszer csak beállt. Most hogy már anya vagyok, egyáltalán nincs gondom vele. Persze ezzel nem azt mondom, hogy szülj gyereket, de egy orvosi kivizsgálás nem árthat.
2007. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!