Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem nagyon rendszertelen a...

Nekem nagyon rendszertelen a mensesem évek óta! Tégen két abortuszom volt mert veszélyes volt a baba számára a gyógyszereim (epilepszia). Most 3 hónapja próbálkozunk gyermekáldással de sikertelenül! Lehet hogy nem lehetek most már soha anya?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt még ne vonj le ilyen következtetést, hogy nem lehetsz anya. Tudom, késő bánat, de ha olyan gyógyszert szedtél, akkor meg kellett volna akadályozni a teherbeesést annakidején!

De gondolom már nem szeded azokat a gyógyszereket és az ideggyógyászod tud róla, hogy gyereket terveztek.

2009. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogyis! Nyugalom! Adj magatoknak egy 6-8hónapot mindenképp, használj ovutesztet, időzítsetek jól ennek a segítségével, szedj napi 1 folsavat, és minden gondolkodás nélkül szexeljetek, amikor jól esik! :)

3 hónap után tényleg ne vonj le ilyeneket! Ha az megnyugtat, a ciklus 12. napján menj el UH-ra, és akkor az érő tüszőt és a méhnyálkahártyát megnézi a doki. Fontos, hogy önbizalmad legyen, és nyugodt légy!!

A kaparás nagyon kicsi százalékban okoz meddőséget, erre ne is gondolj! A méhed azóta regenerálódottmár ezerszer, úgyhogy no para! :)

Szorítok!

2009. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én régen védekeztem,Pharmatex kúppal és tablettával,késöbb pedig mercilont szedtem és mégis terhes lettem.

Persze az orvosom tud a tervezésröl és ezért csökkentette a gyógyszereimet is!Abortusz után kaptam egy inyekciót,az orvos azt mondta hogy azért mert hogy késöbb ne legyen gondom a teherbeeséssel.


Köszönöm hogy szorítotok nekem,de mégis aggódok!

2009. szept. 16. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Tényleg! Az injekció szerintem, anti-D volt, mivel negatív lehet a vércsoportod, és ha a baba nem az, akkor ellenanyagot termelnél ellene. Ezért szokatk abortusz után is, nem csak az első szülés után injekciót adni. A doki erre gondolhatott!!

A Mercilon melletti teherbeesésről annyit, hogy 3 ilyen babát ismerek.. :S

Próbálj meg megnyugodni, mert a hormonok nagy ellensége a stressz! Mivel ez is az agyból indul ki! És ezen te tudsz magadnak segíteni! Nyugalom! És a 3 hónap semmi! Nekünk a 12. hónapban sikerült, de sajnos 8 hetesen műtét lett a vége, megállt a fejlődésben... :(

Most újabb próbálkozásban vagyunk, de eddig a 3 hónap sikertelen volt, - egyelőre...

Drukkolok neked!

2.válaszoló

2009. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!