Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem pozitív az ovu tesztem?

Miért nem pozitív az ovu tesztem?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 14. napon, a hőm leesett, feszül a hasam alja, tegnap előtt voltam uh-on van szép nagy tüszőm.A doki is és a ciklus szerint is most van pé-m. Szóval minden jó egyedül a teszt nem akar pozi lenni. Tegnap is nega volt. Ez mit jelenthet? A testemnek higyek vagy a tesztnek?
2009. márc. 30. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
még most feszült...teát még egy két nap is mire kiszabadul a tüsszőből a pete, ezért nem jelzi, mert az csak egy nappal előbb jelez..ha már nem fáj hasad, még egy teszt, s hajrá, akkor kint van pete...
2009. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem, hogy a nap melyik szakaszaban csinaltad? Mert vannak nok akiknel csak reggel lesz pozitiv az ovu teszt. En is ezek koze tartozom. Nekem clear blue ovulacios tesztem volt es sosem lett pozitiv delutan vagy este. Olvasgattam a tajekoztatojat, nagyon ketsegbe voltam esve. Es ott talatam egy olyan valaszt, hogy valami oknal fogva van akinel csak reggel mutatja ki elso vizeletbol es ezert mindenki akkor hasznalja mikor neki megfelelo. Ha viszont reggel teszteltel elso vizeletbol akkor bocsi, nem tudom a valaszt.
2009. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!