Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mai nap erős pozitív lett az...

Mai nap erős pozitív lett az ovu tesztem. Mikor lenne ideális az akciózás?

Figyelt kérdés
Szept. 12-én volt a mensim első napja, szóval ma vagyok a 17. ciklusnapon. Egyértelmű, erős pozitív lett az ovu tesztem. A nyákom viszont a nyúlós tojásfehérje helyett inkább ragadós, fehér. Kérdésem az lenne, hogy ilyen esetben mikor lenne ideális együtt lenni a párommal? Az első negatív napon? Tegnap voltunk együtt, azaz szerdán, és legközelebb sajnos már csak szombaton tudunk...Előre is köszi a válaszokat!
2011. szept. 29. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor még ma legyetek együtt :)
2011. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pont írtam, hogy csak szombaton tudunk :D viszont tegnap is akció volt....
2011. szept. 29. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a tegnap i volt a tökéletes, én úgy tudom, hogy az uccsó negatív napon "kell" együtt lenni. (mármint a + előtti negán.)
2011. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jót mosolyogtam, mert én is írhattam volna ezt a kérdést :) Annyi különbséggel, hogy mi nem csak szombaton tudunk együtt lenni. Mi együtt voltunk a pozi előtti nega napon, meg amikor pozi lett akkor is, és még legalább két napig minden nap, mert biztos ami biztos :) Hogy a kérdésedre is válaszoljak, a pozi azt jelenti, hogy az elkövetkezendő 24-36 órában ki fog szabadulni a petesejt. Mivel a katonák elvileg 72 óráig életképesek, ezért van esély hogy még ott lesznek amikor a pete kiszabadul. A szombat szerintem már késő, bár ártani nem árt, de baba szempontjából inkább előtte kell csinálni, mint utána :)
2011. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ovuláció a pozitív nap(ok) utáni első negatív napon van.
2011. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi csajok :) Na most, ebben a helyzetben vagyok:

17. ciklusnapon erős pozi, 18. napon már egyértelmű nega, míg ma, a 19. napon a T csík megint erősebb, mint a C csík, tehát pozi...Ki érti ezt??? Veletek is történt már hasonló?

2011. szept. 30. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!