Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány évesen a legideálisabb...

Hány évesen a legideálisabb gyereket szülni? Én 28 vagyok, remélem még nem késtem le semmiről!

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Lekésni még nem késtél le rola de máér ideje lenne babázni,mert már pötyög a biológiai órád!szerintem a legjobb kor 23-26 év. De persze kinek mi a legjobb kor függ ez anyagi helyzettől is!!!Én 20 vagyok és 6 hetes kismama.
2009. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Irigyellek és gratulálok is egyben!Én is nagyon szeretnék már babát,a páromat már fűzöm egy ideje,remélem hamarosan beadja a derekát!:)Remélem sikerül!!
2009. márc. 30. 16:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem nincs korhoz kötve,mindenki akkor vállaljon babát,ha elérkezettnek látja az időt.Nekem nem jött össze sokáig és 26 múltam,mikor született az első.Nem késtél le semmiről!
2009. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem késtél le semmiről! Ne aggódj. Több barátnőm is 28-30 év között szülte meg az első babáját. Nekem majdnem a 25.szülinapomkor fog érkezni a Pöttöm, októberben. :)

Ne aggódj, nem lesz semmi gond!

2009. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Az ideális gyerekvállalás biztosan nem 20 évesen van. Régen igen! De a mai lányok szerintem sokkal felelőtlenebbek. Tisztelet a kivételnek! Én 30 voltam mikor született a babám és ugy érzem teljesen időben lettem anyuka.
2009. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem régen volt egy ilyen kérdés, emlékeztem rá, mert én is válaszoltam anno.

Megkerestem Neked, mert több mint 50-en válaszoltak, hasznos lehet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


A 4. válaszolónak most itt mondom, hogy nem lehet kijelenteni, hogy mondjuk 20 évesen nincs itt az ideje, mert van olyan, aki már akkor érett rá. Mint pl én voltam.

21 évet épphogy betöltöttem mikor megszületett a lányunk, 29 voltam mikor a fiunk.

Nagyon különleges érzés volt ilyen fiatalon egy kislányt nevelni és nagyon boldogok vagyunk, hogy már van egy kiskamaszunk, fiatal szerelmünk gyümölcseként. Teljesen másként éljük meg most a kisfiunk dédelgetését, nevelését és nagy boldogság nézni a kettejük játékát, ahogy a nagyobbik tanítgatja, szeretgeti a kicsit és ahogyan a kicsi ámulattal lesi a nagyobb minden lépését.

Valamint jó érzés fiatal anyukaként ülni a szülői értekezleten a sok már-már nagymama korú szülő mellett.

Nem is lehet ezt kijelenteni, hogy ideális kor egyáltalán lenne egy gyerekvállaláshoz. Ez mindenkinek más, minden nőnek más és minden apának más.

2009. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudtommal legtermékenyebb

18-25 éves korig vagy 90% esélyed van teherbeesni

25 fölött ez lecsökkent

és 35 év felett kb 20% esélyed van.


Sajnos nagyon sok nő későbbre viszi ezt a baba dolgot és csodálkoznak rajta hogy, nem olyan könnyen esnek teherbe.

2009. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
De ez sok mindentől függ. El kell menni és megnézetni a petéidet hogy, elégé termékeny vagy-e? :)
2009. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Remélem hamarosan én is irhatom az oldalra hogy pozitív a tesztem! :) Igyekszem mindent megtenni az ügy érdekébe! :)))))) Mégegyszer köszönöm!
2009. márc. 30. 17:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egyik legjobb kor, ne aggódj. Én 24 vagyok és érettnek érzem rá magam. Egyéntől függ! Szorítok érted!
2009. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!