Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik évszak a legideálisabb?

Melyik évszak a legideálisabb?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikor a legideálisabb a gyerek születése, ha az évszakot nézzük?
2010. júl. 23. 15:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem tavaszi. Ez nekünk nagyon megfelelt. Nem volt már hideg, kánikula meg még nem, így lehetett menni bátran sétálni.
2010. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 eszo ***** válasza:
100%

Hát szerintem tavasz legeleje..és szerencsésebb esetben nem olyan brutál nyár lesz, mint most..


ha sikerült ebben a hónapban nekem, akkor márc végén, ápr elején szülnék..ami pont jó lenne..


Én nem szeretném, hogy tél legyen, amikor még olyan kis picike..

2010. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tavasz eleje, télen a hóban egy nagy babakocsival nem túl szerencsés...
2010. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A nyár tökéletes!

Ugyanis télen még nincs akkora mozgásigénye, tavasszal, nyáron pedig már totyoroghat az utcán!


A második babát tavaszra szerettem volna/első nyári/, de a második is nyári lesz :)

2010. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Én nyáron születtem, és igazi nyár-imádó lettem (pl. imádom ezt a kánikulát és sírhatnékom van hogy hétvgére meg csak 20 fok lesz). Mellette természetesen a személyiségem is vidám. Télen viszont nagyon depis hangulatom szokott lenni. Azt mondom, hogy legyen tavasz:) mert akkor lehetségesnek tartom, hogy szeretni fogja a hideg és a meleg évszakokat is, én személy szerint csak a tavaszt és a nyárt szeretem, de azokat nagyon!
2010. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem későtavasz, - május! Mert akkor a terhesség eleje nyár végén kezdődik (egy jó kis nyaralás után:), a téli betegeskedős korszak pont a terhesség 2. harmada, tehát a kritikus időszakon túl vagy, és a szülés sem 40 fokban történik. Nem utolsósorban az egyik legkellemesebb, legszebb hónap, és hamar lehet levegőre is vinni a babucit.
2010. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Más kérdés ugye, hogy mikor jön össze... Nekünk majd' 1 év és egy vetélés után örültünk, hogy február elején megszületett a gyönyörű Kisfiunk.:)
2010. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Mindeggyik évszaknak megvan a szépsége és hátránya.Túl vagyok egy augusztusi babán :)(nagy meleg) most novemberben szülök (hó?!)de a télapó már két gyerekhez jön :) Ha nem a kedvenc évszakodban születik a babád,onnantól kedvenced lesz! :) 23 h.kismama
2010. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
55%

október!


januári teherbeesés februári teszt nyár pocakkal pihi és tél meg otthonülés a babával nov. dec. és kisbabás karácsony... imádtam a köv. is igy lesz...

2010. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem amiatt érdekel, hogy a kedvenc hónapomban szülessen. :) Inkább, hogy neki mikor jó, meg a terhesség is mikor "könnyebb" azért. Pl. nyáron ott a sok friss gyümölcs zöldség, és biztos jót tesz a babának már a pocakban is. De télen ez nincs. Meg télen nagy hóban babakocsival orvoshoz járni?!
2010. júl. 23. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!