Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mondják itt sokan, hogy...

Miért mondják itt sokan, hogy ha halvány a teszten a második csík, akkor baj van?

Figyelt kérdés
Egyik teszt használati utasításán rajta is van, hogy nem számít a csík erőssége.
2011. júl. 10. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még itt ilyet soha nem olvastam. Csak olyat, hogy akinek halvány teszteljen pár nap múlva és ha erősödik akkor tuti pozi.
2011. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Arra szokták mondani, hogy ha mondjuk 6 hetes terhesen még mindig halvány a csík, mert ez arra utal, hogy a hormonszint nem felel meg a terhesektől megszokottnak. Nem jelent feltétlenül bajt, de én is olvastam már olyat, hogy ilyen csík mellett kiderült, hogy baj van (hogy volt-e összefüggés, nem lehet tudni). Jobb az óvatsság, egy UH nem árthat. Jobb mindenesetre, mint rágódni.
2011. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Csak azért volt furcsa, mert nekem eszemben sem volt folyamatosan tesztelgetni. Pozitív lett a tesztem, és rá két hétre mentem orvoshoz.Így nem tudom, a későbbi tesztek erősebbek lettek-e volna.
2011. júl. 10. 13:32
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem azt az ovu tesztre értik, mert az csak akkor + ha legalább olyan erős, vagy erősebb mint a kontroll csík!
2011. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászóláshoz: ovu teszten sose volt erősebb a teszt csíkom a kontrollnál, mégis van egy pupákom
2011. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó előtt vagyok. nem mondtam hogy nem lehetséges, csak arról szoktak beszélni hogy nem jó ha halványabb a teszt csík.... a kérdésre válaszoltam csak.
2011. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem arra szokták mondani, hogy baj van, ha halvány a második csík, hanem ha nem erősödik. Ahogy az egyik előző is írta, ez azért lehet mert nem növekszik megfelelően a hcg szint, ami jelezhet bajt.

Én teszteltem egyet, nagyon-nagyon halvány volt, alig látszott. Be is hívtam a férjem, hogy nézze meg. Alig látszott. Utána minden reggel teszteltem, és szinte semmit sem erősödött, pedig 10-es volt. A 10. napon (ciklus 53. napján) elvetéltem. Nem azt mondom, hogy tuti baj van, ha nem erősödik, de lehet hogy van benne valami, és érdemes dokihoz menni.

2011. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2011. júl. 10. 21:35
 9/9 anonim válasza:
Én is egyszer teszteltem egy nagyon halvany pozit. Mivel halvany volt, és nem voltam biztos a dolgomban, teszteltem még egyet. Nem azért teszteltem, hogy a hcg szint növekedését megnézzem, hanem azért, mert nem voltam biztos a két csíkban. Viszont az a tesztem negatív lett. Teljesen kétségbe estem. Vettem még egy tesztet, halvany pozi, és hiaba csinaltam utana minden reggel tesztet, nekem sem erősödött. Elvetéltem és megjött 1 hét utan... Most késés utan csinaltam csak tesztet 5 nappal, és leugrik a masodik csík. 7 hetes vagyok. Szoval lehet gond is abbol, hogyha nem erősödik a csík. Nem 100%, de sajnos sok esélye van.
2011. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!