Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar nem szedek fogamzasgatlot...

Mar nem szedek fogamzasgatlot mert babat szeretnenk. Mikor teszteljek mert most nem tudom hogy mikor kell megjojjon?

Figyelt kérdés

Gyogyszer mellett hetfon kene de most tabi nelkul tuti hogy hosszabb lesz a ciklusom

talatam egy tesztet ami kimutatja a terhesseget a menstruacio utolso napjatol szamolva 20 napot ami nekem pont holnapra esik. Erdemes teszteljek? Meddig varjak ha egyszer nem tudom hogy mikor fog megjonni?


2008. febr. 27. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még a megszokott ciklusodig, és ha a 30-32-dik napnál jársz, ráérsz akkor tesztelni. Nekem egyébként annyira hozzászokott 6 évnyi gyógyszerszedéstől a szervezetem ahhoz a ciklushoz, hogy most is 28-29 napos a ciklusom, úgy, hogy nem szedek semmit.

Sok sikert! :o)

2008. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!