Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fogamzásgátlót szedek...

Ha fogamzásgátlót szedek (lindynette20), akkor ha kisbabát szeretnénk, mennyi idő amíg kiürül a szervezetemből?

Figyelt kérdés
Van erre szabály, hogy valamennyit várni kell? Másnak mennyi idő múlva sikerült teherbe esni? Meddig szedtetek fogamzásgátlót és milyet? előre is köszi!
2011. szept. 25. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nem kell várni semmit.Pár napja volt egy ilyen kérdés, akkor sorban jöttek a válaszok, akik 1-2hónapon belül teherbe estek.
2011. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, megpróbálom megkeresni azt a kérdést.


Köszönöm a gyors válaszod.

2011. szept. 25. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek. Tavaly én is Lindynette 30-at szedtem. Terveztük a babát, elmentem hát a nőgyógyászomhoz, h mikor hagyjam abba a tablettát. Azt mondta, h amint megjön a menstruáció, az már azt jelenti, h kiürült a szerveztől a fogamzásgátló.

Abbahagytam a gyógyszert aug. 24-én, és szept.-ben már pozitívat teszteltem! :)


4 hónapos baba anyukája

2011. szept. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2011. szept. 26. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!