Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban sem sikerült?!

Ebben a hónapban sem sikerült?!

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve próbálkozunk a babával de nem sikerül!Ebben a hónapban 17.-én kéne megjönnie de már 7-8-óta folyamatosan olyan érzetem van mintha mindjárt megjönne! Annyira hogy még betétet is raktam el! A melleim is majd szét durranak! Az lenne a kérdésem hogy szerintetek biztos meg fog jönni vagy lehet baba is! Hozzáteszem hogy mielőtt megjön akkor szoktam ilyeneket érezni de csak max. 1 nappal előtte! Most meg ilyen hamar és még mikor kell megjönnie! Ha valaki járt így mielőtt babás lett az irjon!
2011. júl. 10. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, annak van egy bizonyos mindjárt megjön érzete. Szóval drukkolok :)
2011. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, kedves kérdező mint neked és egy gyönyörű, egészséges kisfiam született. Nagyon szorítok nektek, hogy baba legyen. Mi is próbálkozunk már 3 hónapja a kistesóval, én is nagyon reménykedem, nekem 20-án lenne aktuális a következő.
2011. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szió!Én ugyanígy lennék 2 dolog kivételével: a melleim csak kicsit fájnak és mi 5 hónapja próbálkozunk.A mindjárt megjön érzésem ebben a hónapban nekem is előbb jelentkezett a szokottnál.Én szurkolok neked is és magamnak is!! :)
2011. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még,görbét vezetsz?
2011. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vezetek görbét mert össze vissza kelek! Elég rossz alvó vagyok. Te mikorra nem várod? Én 15.-re! De azt hiszem ma elmegyek és veszek tesztet!Lehet hogy meg is csinálom majd megírom az eredményt!
2011. júl. 11. 12:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ugyanezt érzem,nekem 20.-án kellene megjönnie.Remélem babó van a dologba.De vajon érezhetem ezt ilyen korán?Drukkolok neked nagyon:))
2011. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én holnapra nem várom,de múlt hónapban késett és 18-án jött meg.Tesztelj,nagyon kíváncsi vagyok,írj majd!!
2011. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Teszteltem egy nagy negatívot! Most már nem tesztelek csak ha nem jön meg!
2011. júl. 12. 08:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne add fel és ne keseredj el.Ha nem jön meg akkor csinálj tesztet!Remélem POZITÍV lesz.
2011. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Nagyon korán teszteltél, nekem anno csak a nemvárt után 4 nappal lett pozitív a teszt. Tényleg csak akkor tesztelj, ha már kimaradt, mert ilyenkor nem fogsz valós eredményt kapni. Szorítok Neked!
2011. júl. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!