Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszem témában? Már volt...

Inszem témában? Már volt kettő ( closti+ovetrill ), a jövő hónapban puregon injekció+ovetrill-lel csinálják. Sikerült így valakinek a baba? 1,5 éve próbálkozunk.

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 07:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
Nem az injekció típusa fogja meghozni a várt babát. Nekem 3 inszemem volt Closty-val, tüszőrepinek Ovitrell, utána megtapadásnak 3x1 Utrogestan. Egyik sem sikerült. Hallottam pár inszemes sikertörténetet, nem sokat, de bármikor lehetsz TE az a szerencsés, akiknek sikerül. Pozitívan kell hozzáállni, nekünk is azt mondták a meddőségiben. Ne add fel a hitet! Sok sikert
2011. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Próbálok pozitív lenni, csak vannak nehéz időszakok, és ilyenkor jól esik egy kis bíztatás!.-)
2011. szept. 20. 15:08
 3/63 A kérdező kommentje:
Neked sikerült a baba?
2011. szept. 20. 15:09
 4/63 anonim ***** válasza:

Tudom nehéz, de muszáj pozitívan!

Nekem nem sikerült a baba a 3 inszemből, azóta volt már egy sikertelen lombikunk is, novemberben megyünk a másodikra.

2011. szept. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Sajnálom!Remélem a 2. már sikerülni fog.Én szegedi vagyok.Te hol csináltattad a lombikot?És mi nálatok a bibi?Nálunk ismeretlen eredetű a dolog.
2011. szept. 22. 08:08
 6/63 anonim ***** válasza:
Mi a Budai Meddőségi Központban lombikoztunk, az inszemeket a nőgyógyászom csinálta a II.sz. Klinikán. Engem 2,5 éve műtöttek egy súlyos endometriózissal, azóta rendbejöttem, de azt mondják nehezítheti a teherbeesést. Ezen kívül semmi gond velünk. 2 éve várunk babára. Reméljük a novemberi lombik sikeres lesz
2011. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked!
2011. szept. 25. 08:21
 8/63 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ebben a hónapban lesz inszemem puregonnal. Az elözö merionallal volt, sajna nem sikerült.

Mikor lesz az inszemed? Vagy már megvolt?

Én is szegedre járok. Ki a dokid?

2011. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:

Szia !


Én Molnár G.Bélához járok.A következő hónapban lesz az inszem, majd kb.15-n kell megjönnie és utána kezdjük a szurizást.Azt mondta a doki ez a kúra nem vékonyítja a nyálkahártyát, mint a clostys.Te kihez jársz?

2011. okt. 7. 13:10
 10/63 anonim ***** válasza:

Én Sikovanyecz Jánoshoz járok. Nekem annyiban másabb, hogy clostit szedek, majd puregon injekció és ovitrelle tüszörepesztönek.

Nekem a jövö héten lesz az inszemem, most vagyok a ciklus 9. napján és a 14.-15.en volt az elözö ciklusban is.

2011. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!