Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma pozitiv tesztem lett de...

Ma pozitiv tesztem lett de elég halvány! Gond hogy 3-4 napos késéssel halvány a csikocskám?

Figyelt kérdés
már kb 8 napja volt mensi jellegü fájdalmam de hála égnek semmi!van ksi fehér folyásom viszont!a mellem sem annyira fáj mint napokkal ezelött,viszon émelygek!orvoshoz egyenlöre nem tudok menni!márc 3.án volt az elözö mensi elsöje akkor most pontossan mennyi idös lehetek??köszönöm mindenkinek aki ir !
2009. márc. 30. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! A terhesség korát mindig az utolsó vérzés dátumához kell számolni. Eszerint még csak holnap leszel 4 hetes, ilyenkor a halovány csak csaknem természetes.
2009. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratula! A halványcsík is csík. Ilyenkor még alacsony a hcg szint a zért halvány, de lesz az sötétebb is! :-)
2009. márc. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kriszta66 ***** válasza:
Nem gond nekem is elsőre halovány volt ,de amit másnap csináltam azon szépen látszódott . (gratulálok)
2009. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi csajok,kicsit nyugodtabb lettem !!akkor még nagyon picike
2009. márc. 31. 10:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Bizony nagyon icipici! de ha van 2 csíkos akkor biztos hogy van!

Nyugalom és vigyázz magadra. Aztán 1-2 hét múlva már szívecske is doboghat már odabent.

Gratulálok!

hamarosan ha minden hivatalos leleted meglesz elkezdheted a babásnaplódat írni!

2009. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a biztatást :-)!de az rendjén van hogy máris tapasztalok émelygést?és a mellem fájdalma is oda csak olyan teltebb.néha kicsit szur a pocim.de nagyon boldogok vagyunk !
2009. márc. 31. 12:37
 7/8 anonim ***** válasza:

mindenki más.. te lehet hogy már most érzed.. én onnantól émelyegtem hogy a dokinak vigyorogva meséltem 7 hetesen hogy semmi bajom!aztán jól elszóltam magam..a következő héttől jöttek a rosszullétek!! Zsófival 4 hónapig, Benedekkel kemény 20héten át napi 3-at tutira rókáztam.. ha nem többet...már mart a sav, refluxos gyogyit ittam..

de ettől függetlenül nagyon lelkesen projektelünk 7 hónapja a harmadikra... alig várom a rókákat!:)


csak nyugi! a + teszt a lényeg meg az hogy UH-n kiderüljön jó helyen ( méhen belül)van és dobog a szíve... a többit a természet elrendezi :)

2009. ápr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves válaszoló hogy megosztottad velem :-),és a gyerekek mennyi probálkozás után jöttek?? minden jót
2009. ápr. 1. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!