Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3nap késéssel ma jött meg, de...

3nap késéssel ma jött meg, de alvat vért is találtam ott, mi lehet? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
persze ez normális ,valamikor nekem is egyik hónapba ilyen a másikba szép piros ..
2011. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elment a baba. A nőgyógyászom azt mondta egyszer, hogy a nők nagyon sokszor esnek teherbe, de nem is tudnak róla, mert az életképtelen, beágyazódni képtelen embrió egy kis vérrel távozik. Olyan, mintha késéssel jönne meg a mesid.
2011. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Nekem is sokszor van, hogy barnásabb, nem tiszta piros, már pedig én tuti nem voltam terhes...

Lehet akár az is, amit a 2. válaszoló írt, de felesleges ilyenen agyalni, és minden mögé valamit képzelni.

2011. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.Mi nem tervezünk babát,de most mikor megjött nekem is elég sok alvadt vér is volt.Napra pontosan jött meg de ilyen még nem volt hogy ennyi alvadt vér lett volna.
2011. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alvadt vér, lehet a méhnyálkahártya is. Nekem sokszor nézték uh-val, és nagyon vastag, és majdnem minden mensim alvadt vér darabos.
2011. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálam is előfordult már alvadt darabok voltak mensikor. most is késik már 5 napja. péntekig, ha nem jön meg, tesztelek. aztán irány kaparás. nem kell 3 gyerek.
2014. márc. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!