Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Febr.24-én jött +. Márc.2-án...

Febr.24-én jött +. Márc.2-án voltunk 1ütt. Febr. Végén hagytam abba a gyógyszert,2-án nem védekeztünk. Márc.24-én kellett volna +jönnie, de semmi. Márc.28-án teszteltem, -. Semmit nem érzek, de már 1 hete késik. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

ha már egy hete késik és a teszt negatív akkor valószínüleg nem vagy terhes!

Lehet hogy csak a gyógyszer abbahagyása miatt késik!

Ha jövő hétig nem jön meg, akkor szerintem keresd fel a dokidat!

2009. márc. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a gyógyszer sokunkat megzavar!

Én is akkortájt hagytam a abba: febr. 24. megjött febr.28,és márc.27,de csak 1napot véreztem igazán, a többi csak pecsételés, és barna volt, és hóközbe akkorát nőltek a melleim, hogy abőr is elszakadt. Én sem vagyok terhes elvileg.....

Remélem ebbe q hónapba...

De neked nem jött meg, ha nem jön meg egy hétig még, akkor tesztelj újra, és menj dokihoz, bármi is az eredmény, ő majd segít. Sokat olvasni, hogy csak sok hétre mutatta ki:6-7 hétre.

szorítok neked!

2009. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki ma + fog jönni. Szomorú vagyok.
2009. márc. 31. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!