Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 31 napos ciklusnál is előfordu...

31 napos ciklusnál is előfordulhat, hogy a 31. napon még negatívat tesztelek, pár nap múlva pedig pozitívat?

Figyelt kérdés
Mára nem várom, de hajnalban sajnos - lett. Pedig múlt hét elejétől érzem a mensi előtti érzést, csütörtökön meg rosszul aludtam, mert olyan érzés volt, mint amikor már 1 napja mensizek, akkor ugyanis kicsit erősebb fájdalmaim vannak, görcsölök. Fel is keltem megnézni, de semmi. Azóta esténként enyhe mensis érzés és fáj a gyomrom, de az lehet a vitaminoktól. Múlt hónapban, már nagyon-nagyon korán + teszteltem, de akkor 30 napra megjött. Remélem...
2009. márc. 31. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Természetesen.

A ciklushosszat nem befolyásolja az esélyeidet:-)

Általában mensi előtt 14 nappal van pé, így az egy nap késés(32nap nálad) olyan, mint másnak a 29.nap=1nap késés.

Kitartás!

2009. márc. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont igy vagyok! csak nekem 28 napra szokott megjönni! tegnap leesett a hőm, azt hittem megjön, de nem!

Ma már ugyanolyan volt a hóm mint napokkal ezelőtt, csináltam egy tesztet, de szerintem negatív! (fektetve van a csik a második ablakban, a kontroll vonal rendben van)

Ugyhogy én se igazán értem mi van....

Nekem csak két napja van mindjárt megjön érzésem, a cicijeim teltsége is elmúlt már, szóval tényleg nem tudom mi lehet és olyan idegesítő a várakozás...

2009. márc. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!