Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem lilyvel. Letezik...

Ma teszteltem lilyvel. Letezik ilyen hogy ott a masodik csik, es egy percre ra eltünik? Akkor most mi van?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok lanyok!Jart mar igy valamilyikötök?Mi lett az eredmeny?IRJATOK!!!
2009. márc. 31. 07:53
 1/4 edus83 ***** válasza:
100%
Nem voltam így de szerintem vegyél még egy tesztet CLEARBLUE ezt nagyon ajánlom mert nekem ki mutatta elmaradt mensi után 1 nappal,sőt már előtte is kimutatja!!!!Szorítok neked:))!!
2009. márc. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a clearblueval jártam így. Teszteltem pozitívat, de nekem mondjuk másnapra tünt el a csík. Az összes többi teszten ott virít. Hanyadik napon vagy? Mikor kéne megjönnie? Lehet, hogy nagyon korán teszteltél!
2009. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 edus83 ***** válasza:
Amikor nagyon az elején nézed elmúlik a csík,nekem 4 db ról múlt el,aztán egyre erősödik,de szerintem azon sem marad meg örökké!!!!!
2009. márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam vasárnap(nem várt reggelén) csak expext nevű tesztel, mikor elszineződött az eredmény ablak egyértelműen ott volt a vonal,aztán lassan haladt a szineződés a teszt ablak felé, és mikro odaért eltünt apozitív eredmény. És se értem,azóta még nem tszteltem,és szerencsére nem is jött még meg. Csütörtökig akarok várni és akkor csinálok új tesztet.
2009. márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!