Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat problémát, ha túl...

Okozhat problémát, ha túl korán megyek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Jövőhét elején kell (nem kellene) megjönnie, viszont 2 napja nagyon rosszul érzem magam, hányinger, émelygés és előtejem van. A férjem szeretné, ha holnap megvizsgáltatnám magam, mert aggódik értem, hogy komoly hormonprobléma lehet. A tesóm meg óvva int attól, hogy most a babaproject közepén vizsgáltassam magam, mert azt mondja, hogy ha esetleg terhes lennék elmehet a baba egy hüvelyi vizsgálattól. Szerintem ez hülyeség, de a fülembe tette a bogarat. Szerintetek???
2011. júl. 12. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mehet el a baba a hüvelyi vizsgálattól. A szextől se. A baba ha van akkor a zárt méhszájad mögött tökéletes biztonságban van, ráadásul ha csak 1 hét múlva kell megjönnie még be se nagyon ágyazódott.
2011. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.
2011. júl. 12. 22:27
 3/14 anonim ***** válasza:
Akiknek mesterséges(ebb) úton lehet, azoknál direkt nem vizsgálnak így! Szerintem várj egy hetet.
2011. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hú, ezt most nem igazán értem. Nálunk nem mesterséges megtermékenyítésről van szó. Így is várjak 1 hetet? Az a baj, hogy az előtej miatt eléggé aggódom, nem szívesen várnék még 1 hetet...
2011. júl. 12. 22:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Előtej a terhesség 20. hetétől jelentkezhet, nem koraterhességi tünet! :(( Vizsgálat az most jobb 5let!
2011. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyébként nem a kedvedet akartam szegni, azért is írok megint. Az előtej az esetedben inkább hormonzavar, de furcsa a természet, lehet épp baba is.

Bármi van, egy-két vizsgálattal ki lehet deríteni! szóval inkább ez, mint a bizonytalanság!

2011. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Manka68 ***** válasza:
Ha tejcsorgást tapasztalsz, akkor leginkább vérvételre küld el. Más vizsgálatnak nincs értelme. Mesterséges megtermékenyítésnél azért nem vizsgálnak, mert minek? Hüvelyi ultrahangon néznek mindent. És az sem árt.
2011. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt előtejem, már a 3. héten. Sajnos vetéléssel végződött. Szerintem nézesd meg a pajzsmirigyedet, nekem is pajzsmirigyproblémám van, és mindenki azt mondta, amiatt volt ennyire korán előtejem.

A helyedben inkább elmennék orvoshoz, kb. 2 héttel az együttlét után. Akkor talán már lát valamit, ha nem, akkor kérdezz rá, hogy meg van-e vastagodva a méhnyálkahártyád! Nekem nem mondta, csak rávágta, hogy nem vagyok terhes, közben az voltam.

Az lenne a legjobb (legbiztosabb), ha vérből nézetne HCG-t.

Sok sikert!

2011. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam,hogy mesterséges megtermékenyítésnél a fertőzés miatt nem vizsgálnak kézzel..de van egy ilyen oldal,hogy orvostudakozó,kérdezd meg ott.
2011. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Manka68 ***** válasza:

Hát biztos nem a fertőzés miatt nem vizsgálnak kézzel, mert akkor máskor lehetne fertőzni? És persze ott van a gumikesztyű is. :-) Higgyj nekem, lombikos vagyok. Nincs is mit vizsgálni kézzel ilyenkor. :-)

A tejcsorgás egyébként magas prolaktin szintet jelez, és az önmagában lehet meddőségi ok, és vetélést is okozhat. A kérdezőnek pedig biztosan nem lesz baja egy vérvételtől. :-)

Viszont ha nem megy el, és tényleg magas a prolaktinja, az komoly gondot okozhat.

2011. júl. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!