Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat problémát, ha túl...

Okozhat problémát, ha túl korán megyek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Jövőhét elején kell (nem kellene) megjönnie, viszont 2 napja nagyon rosszul érzem magam, hányinger, émelygés és előtejem van. A férjem szeretné, ha holnap megvizsgáltatnám magam, mert aggódik értem, hogy komoly hormonprobléma lehet. A tesóm meg óvva int attól, hogy most a babaproject közepén vizsgáltassam magam, mert azt mondja, hogy ha esetleg terhes lennék elmehet a baba egy hüvelyi vizsgálattól. Szerintem ez hülyeség, de a fülembe tette a bogarat. Szerintetek???
2011. júl. 12. 22:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma este mindenképpen elmegyek a nőgyógyászomhoz. Sajnos én is hormonproblémára gyanakszom.
2011. júl. 13. 07:23
 12/14 sumergo ***** válasza:

Kérd meg a dokidat, h ne vizsgáljon kézzel, ha ennyire aggódsz. Mellesleg normális doki terhesség alatt is nagyon óvatosan vizsgál. Az én dokim minden alkalommal megnézi a méhszájamat, de annyira óvatosan vizsgál, h szinte nem is érzem. Ennyitől a terhesség semelyik szakaszában nem lehet probléma, a gumikesztyű pedig steril, attól fertőzést nem lehet kapni.


23+2 hkm

2011. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem. A terhesség elején is hüvelyi uh-ot csinálnak. Tehát,ha akkor a kockázata lenne,akkor nem így csinálnák!

Mostanában kicsit túllihegik a terhesség előtti, meg peteérés körüli dolgokat!

2011. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A tejcsorgás tényleg a magas prolaktin miatt lehet. El kell menni vérvételre és -nálunk legalábbis- 2-3 nap alatt megvan az eredmény. Ha magas a prl akkor adni fog a doki Bromocriptint amit szedni kell majd a terhesség 12. hetéig, mert tényleg vetélést okozhat ha nem kezelik. Szóval szerintem nem kell uh-ban gondolkozni, hanem vérvételre kell menni.
2011. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!