Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még mindig nem peteérés volt?...

Még mindig nem peteérés volt? Létezik, h a ciklus.hu téved? Már nem is bírom, kár volt mérni a hőmet, eddig legalább ezért nem idegeskedtem.

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 13. 10:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
a 31 napra peteéréses hozzászólást úgy értettem,hogy valaki azt írta nem volt még csak próbálkozik a szervezete.31 nap van felvezetve a görbén és ha nem volt neki peteérése akkor majd 31 nap után lesz?letelt egy ciklus,hamarosan menszesz jön.és ha úgy gondoljátok ,hogy kamu azz nem gond,szabad vélemény nyilvánítás van.mindenki azt gondol amit akar,én tudom mi az igaz.
2011. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én írtam a próbálkozást és én nem értettem a 31 napot. Megsúgom, hogy nekem a 44. napon fogant a kislányom. Úgyhogy ennyit a 31 napodról.
2011. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

De hogy hozzak még egy példát, volt már a 70. napomon is pé-m. Ebbe a görbébe hány pé-t lát bele az orvos férjed?


[link]

2011. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
csak annyit mondott,magas az ösztrogén szinted.mivel hosszú a tüszős fázis.
2011. júl. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nem az ösztrogénnel van baj, hanem a PCOS miatt ilyen hosszú a ciklus.
2011. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

azt eredményezi.ultrahang és ember nélkül nem diagnosztizál valakit...

így csak annyit lát,magas az ösztrogén,ha látná is akkor lehet mondani a pcot.

2011. júl. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Nem voltam gépközelben, de köszönöm a válaszokat. Megkérdezhetem, hogy hol dolgozik a férjed, mert lehet szívesen elmennék hozzá. Priviben, ha elküldenéd.


Még mindig nem húzta be a ciklus.:(

A kisfiam is a 31. vagy a 43. napon foganhatott meg.

2011. júl. 18. 13:41
 18/25 anonim ***** válasza:
Most hogy áll a görbéd? Azért nem húzta be, mert nem volt pé-d. De ahogy látom te is szedsz metet. Pcos vagy te is? Ha igen, ne csodálkozz, hogy nincs pé. Mióta szeded a gyógyszert?
2011. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

nem lehet neked privát írni.

de itt a honlapja:

[link]

2011. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

6 hete szedem már a meforalt.

Ez a mai változás.

[link]

2011. júl. 18. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!