Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy ettől esek...

Lehetséges, hogy ettől esek nehezebben teherbe?

Figyelt kérdés
9 évig szedtem fogamzásgátlót,a 9 év alatt 3 félét is.17 évesen kezdtem el.Lassan 2 éve nem szedem már,ezt követően pedig óvszerrel védekeztünk egészen idén januárig,mert azóta meg babóra gyúrunk.Ez idáig még nem jött össze,lehet a gyógyszer miatt,h ennyi ideig szedtem?
2011. júl. 13. 15:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak jó sztk-s nőgyógyászok,én sajnos nem találtam,úgyhogy magánba járok most már.
2011. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok!

Ha adhatok egy tanácsot, maszekhoz menj és azt mondd, hogy 2 éve próbálkoztok. A sokadik orvosnál voltam , mire csináltak valamit én a végén azt hazudtam, hogy 2 éve nem jöna a baba. Mert 1 év után sem küldtek sehová, amikor azt mondtam, mert igazábol én fél év után már mentem, mert sejtettm, hogy ennyi idő alatt sikerüni kell ha mindegyikünkkel minden rendban van. Azóta tul vagyunk 3 sikertelen lombikon. .És ennek már három éve. Gondold el ha a végén nem hazudok. Még itt sem tartanánk. De eredmény így sincs.

2011. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
igen,igazad van és sajnálom a helyzeteteket :(
2011. júl. 13. 20:24
 14/22 anonim ***** válasza:

Nekem a 8. hónapban sikerült... szóval ha fél év alatt nem jön össze az nem egynlő azzal hogy orvosi segítség nélkül nem is fog...


Viszont a fogamzásgátló nagyon fel tudja ám borítani a dolgokat amikor abbahagyja az ember... nekem a gyógyszer abahagyása után nem volt vagy fél évig pé-m.

2011. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
bocs! abbahagyása természetesen
2011. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
igen,de már lassan 2 éve h abbahagytam..
2011. júl. 14. 13:11
 17/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem tudom a részleteket, de én még akkor is várnék a vizsgálatokkal... fél év igazán nem sok idő.

Szerintem akkor nem valószínű egyébként hogy a gyógyszer a ludas, bár enm kizárt egyébként még így sem hogy abbahagytad 2 éve. Azóta rendszeresen megjön? Van pé-d?

2011. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ja egy tipp. Nekem akkor sikerült (ugye az volt a 8. hónap) amikor elkezdtem szedni a barátcserjét+e-vitamint. Ilyesmivel próbálkoztás már?
2011. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
azóta renszeresen megjön és nagyon remélem h van PÉ-m!Most kezdtem el csak görbézni az alapján talán volt most.De ez sem biztos módszer,szóval azt nem tudni,h van-e peteérésem,mondhatni idáig inkább csak bíztam benne.
2011. júl. 14. 13:27
 20/22 A kérdező kommentje:
barátcserje?nem,de hallottam róla és fél év után már gondolkozom ilyenekben.
2011. júl. 14. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!