Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy ettől esek...

Lehetséges, hogy ettől esek nehezebben teherbe?

Figyelt kérdés
9 évig szedtem fogamzásgátlót,a 9 év alatt 3 félét is.17 évesen kezdtem el.Lassan 2 éve nem szedem már,ezt követően pedig óvszerrel védekeztünk egészen idén januárig,mert azóta meg babóra gyúrunk.Ez idáig még nem jött össze,lehet a gyógyszer miatt,h ennyi ideig szedtem?
2011. júl. 13. 15:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ha a görbén látszik, akkor van és kész :) A pozitív gondolkodás is sokat számít :) Szerintem akkor fogamzásgátlót ki lehet húzni :)

Amikor nekem nem volt pé-m, rendszertelen volt a mensim (volt úgy hogy a 45. napon jött meg) és barnáztam is előtte. Drukkolok Neked hogy mielőbb sikerüljön, és a doki előtt tényleg kipróbálhatnál még 1-2 dolgot, nekem bevált, szerintem igenis köze van a barátcserje e-vitamin kombinációnak hogy rögtön terhes lettem, nem hinném hogy puszta véletlen.

2011. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
akkor köszönöm szépen és barátcserje+e vitamin :)
2011. júl. 14. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!