Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kisbabat szeretnék, milyen...

Ha kisbabat szeretnék, milyen vitaminokat, készitményeket ajanlott szednem a mihamarabbi pozitiv eredmeny erdekeben?

Figyelt kérdés
Kérlek, csak tapasztalatbol irjatok!Koszonom
2009. szept. 17. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Szia. Mikor 4 éve a kisfiamat terveztük én az Elevitet kezdtem el szedni és a következő hónapban összejött. Most a kistesót 4 hónapja szeretnénk és 1 hónapja megint elkezdtem szedni az Elevitet és már 1 hete késik és van 3 pozitív tesztem úgyhogy megint bejött. Lehet hogy csak véletlen de 2-szer már nem biztos.
2009. szept. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én cickafark teát ittam napi 1-et éhgyomorra peteérésig,azután palástfű teát.Napi 1 szem E vitamint 15 napig,azután ugyanennyi nap szünet.Folsavat is elkezdtem már hónapokkal előtte-bár ez nem befolyásolja a fogamzást.

Ebben az évben 2szer is teherbe estem igy,sajnos az elsőt elvesztettem,de most már 21hetes vagyok.Amikor elkezdtem ezeket a teakúrákat,mindig 2hónapon belül pozitiv lett a tesztem.Ja,és az első 14 napban a cickafarkot málnalevél teával kevertem,apával is csináltattam egy 10 napos Ginseng-ampulla kúrát.Gyertyát is gyújtottam(rózsaszint)mindennap,és most derült ki,hogy kislány lesz.A peteérésemet pedig hőmérővel követtem.Sok sikert kivánok Neked is.

2009. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Elevit nem fog segiteni a fogamzásban,de jó ha szeded,megelőzhető vele a nyitott hátgerinc,és az ajak-szájpadhasadék.De erre a sima folsav tabi is jó,ráadásul olcsóbb.
2009. szept. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen!Es olyasvalamit nem tudtok ami kimondottan a fogamzast segiti elo es már tobb nonel is bevált??Koszonom
2009. szept. 17. 09:12
 5/6 anonim ***** válasza:
premens tabi
2009. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon ajanlom minden noi bajra, babara vagyoknak a mehpempo kapszulat vagy ampullat. Nem szoktam hozzaszolni forumokban, de annyiszor segitett mar rajtam a mehpempo, h megfogadtam terjesztem a hatasossagat. Tini koromban a fogamzasgatlo abbahagyasa utan, 1,5 evig nem volt mensesem, a mehpempo egy het(!!) alatt hozta vissza, napi 2-3 kapszulat szedtem. Azran az elso gyerekem utan, sajnos lett egy mehen kivulim es az addig mindig egycsapasra torteno teherbe eses nem kovetkezett be. A mensesem rendszeresseget es a noi szerveimet megintcsak a mehpempo tette rendbe, most gyereket varok. Jo a progeszteron es egyen noi hormonok rendberakasahoz, kifejezetten noknek ajanljak. En a dr Chen patikasat veszem, Ginseng Royal Jelly a neve, de van tobbfele. Minden jot!
2017. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!