Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen készítményeket ajánloto...

Milyen készítményeket ajánlotok a teherbeesés növelésére?

Figyelt kérdés
Ugyanis sajnos most nem jött össze a pici. Pedig késett is 4 napot a mensi, de ma negatív lett a teszt is, meg meg is jött. Viszont párommal elhatároztuk, hogy azért sem adjuk fel. Csak szeretnénk kicsit növelni a teherbeesés esélyét. Szóval ki mit ajánl erre? Hallottam bizonyos teákról itt az oldalon. Azokat pl a ciklus alatt mikor kell fogyasztani. Egyébként azt még hozzátenném, hogy 2 hónapja álltam le a tablettáról(yadine).
2008. szept. 10. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A cickafarkfű teát javasolnám, amit a ciklus első napjától a 14. napig kell inni. Napont egy csészével, ízesítés nélkül(max. méz). Fogyasztás előtt 10 percig lefedve kell hagyni.

Ezután át lehet térni a palástfű teára, ami a beágyazódást segíti elő.

Mindemellett javasolt az E-vitamin és a folsav szedése is.

Akárki akármit mond ezek ellen, nekem szerintem bejött. Plussz egy ovulációs teszt is a segítségemre volt.

Lassan másfél éve próbálkoztunk, és szinte bele is betegedtem, hogy miért nem jön már össze. Aztán kicsit lenyugodtam, a fenti praktikákkal próbálkoztam és a héten az orvosom 6 hetes terhességnek gratulált.

Próbáld ki, ártani nem fog és minden esélyed megvan arra, hogy a segítségedre legyenek a fentiek! Sok sikert és minden jót kívánok hozzá!

2008. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az ovulációs tesztre esküszöm. Nekem fél éves próbálkozás után elsőre bejött!!! :)
2008. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a cickafarkfű és a palástfű teákat ajánlom neked.Én is itt olvastam ezekről a teákról.A cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,mert vérbőséget okozhat,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam.Azért addig,mert nekem 30-32 napos ciklusaim szoktak lenne és nem 28. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit egy bögrényi vízzel és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Egyiknek sincs rossz íze, inkább szinte vízízűek. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak ebben a ciklusban ittam és pozitív lett a teszt. Én se gondoltam volna. Szerintem próbáld ki nyugodtan,ártani nem árt. A cickafark beállítja a ciklust,elősegítí,hogy érett petesejted legyen, a palástfű erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Ha a neten beírod a keresőbe, olvass utána, mindenhol jókat írnak ezekről a teákról.Ja és használj ovulációs tesztet,úgy könnyebb belőni,mikor van peteérés. Az együttlét után pedig pihenj, a gyertya állást is kipróbálhatod.
2008. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a baratcserje cseppek segitettek, amit az egesz ciklusban kell hasznalni, majd ovulaciotol a mensiig a palastfu cseppeket is ittam. A cseppek talan azert jobbak, mint a teak, mert kozvetlenul a novenybol nyerik ki a tinkturat, igy jobb a hasznosulasa. A teaval annyi a bibi, hogy nem oldodik ki teljesen. Szoval nekem a 3. ciklusban mar nem jott meg, es most vagyok a 19. hetben. Ja, es ha esetleg nem jonne meg (mert mondjuk sikerult a bebi), akkor se hagyd abba a palastfu cseppek hasznalatat, mert a palastfu segiti a beagyazodast, erositi a mehnyalkahartyat. Szoval nekem ez valt be. Sok sikert!
2008. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mastodynon. homeopatias keszitmeny, 100%ig


esetleg egy ket honap mulva closty?

2008. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bioboltban kapható maca vibe,e-vit,c-vit/1200-as/,lícium-mi most ezt szedjük és a párom spermaszáma a 10x nagyobb lett.
2008. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!