Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszem után pár órával mindenk...

Ketteske kérdése:

Inszem után pár órával mindenkiből kifolyik a sperma?

Figyelt kérdés
Ugye ettől még sikerülhet?
2011. júl. 13. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A spermának az a dolga, hogy kifolyjon, nem? Az ondó jelentős része nem a megtermékenyítésben vesz részt, hanem a spermiumok számára biztosít tápanyagot a hosszú útra. A spermiumokat nem is látod. Attól, hogy kifolyik az ondó, a spermiumok odabent dolgoznak az ügyön.
2011. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Manka68 ***** válasza:

Nekem nem folyt ki. Nem a hüvelybe juttatják, hanem fel a méhbe, elvileg onnan már nem kéne visszajönnie. Szerintem hívd fel a dokidat. Bár tenni már nem tud semmit, csak várni lehet, hátha így is sikerül.

Azért ez kicsit más, mint normál szeretkezésnél, amikor a hüvelyből folyik ki, aki nem jutott át.

2011. júl. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem sem folyt ki. De azért sok sikert!
2011. júl. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sumergo ***** válasza:

Nem emlékszem, h kifolyt volna! Nem lehet, h nálad sem az folyt ki, hanem esetleg kicsit bővebb lett a hüvelyváladékod az ovulációt segítő gyógyszer miatt? Csak mert ezek a szerek csinálnak érdekes dolgokat, nekem pl teljesen be voltak duzzadva tőle a szeméremajkaim, de előtte és utána sem volt ilyen soha!


23+3 hkm

2011. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az inszemek után nem folyt ki semmi, de nekem a doki tett a méhszájhoz géz gubacsot, hogy ne is tudjon. Amúgy egy sima együttlét után is kifolyik, de attól még létre tud jönni a terhesség!
2011. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem az első inszemnél nem folyt ki semmi, és létrejött terhesség, a másodiknál tök sok kifolyt, nem lett terhesség, most meg egy pici jött csak ki. Hááát kiváncsi vagyok. Köszi a válaszokat.
2011. júl. 14. 20:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, és tuti, hogy nem hüvelyváladék volt, mert az feloszlott volna a vízben.
2011. júl. 14. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!