Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy tudom hogy az előváladék...

Úgy tudom hogy az előváladék is tartalmaz spermiumot, de ezek is addig életképesek a petevezetékben mint azok amelyek ejakuláció során kerülnek oda?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a sperma az sperma :) csak a mennyiség különböző ami beléd kerül.Ha pl megszakításos módszerrel védekeztek,mint mi is akkor is KERÜLHET beléd sperma.Csak az esély kevesebb arra hogy teherbe ess ,DE van rá esély.Nagyobb mintha bármivel is védekeznétek.Mi pl. így védekezünk és nem nehéz kitalálni mit keresek ezen az oldalon :D késik 14 napja :) de annyira nem bánnám ha baba lenne,sőt örülnék is :) 22 éves vagyok.
2009. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kevésbé életképesek,ha egyáltalán vannak az előváladékban.

Mi 13 éve így védekezünk és nem maradtam terhes ,csak amikor akartam és nem védekeztünk.

Függ a partneredtől,h tudja-e uralni és érzi-e pontosan h mikor jön...

2009. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!