Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs magától mensim, kaptam...

Nincs magától mensim, kaptam gyógyszert, hogy meghozza. Clostit kell szednem majd (folyt lent)?

Figyelt kérdés

a 3. naptól clostit kell majd szednem viszont ma ugye csüt. van és kedd óta barnázok, de kedden csak egy csepp volt, tegnap talán kicsit több ma meg reggel barnűztam most meg pisiléskor olyan lett a wc ahogy felállta mert kifolyt.

Bocsi de nem tudom másképp irni, tudom kicsit gusztustalan:(

Szóval ha a barnázást nézem akkor kedden kezdődött de ma már normálisabb,szerintetek mikortól lehet ugy venni, hogy megjött????


2011. júl. 14. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindig onnantól amikor már piros, élénk a vérzés!
2011. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igy van, a barnázás még nem vérzés. én 2napig barnáztam a norcoluttal meghozott vérzés elött.aztán closti és már 7hetes kismama vagyok!
2011. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!