Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy terhes lettem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhes lettem? Gyógyszer kihagyás miatt?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedek volina nevezetű fog.gátlót.Most a negyedik hónapban kicsit zűrös hónapom volt és szinte csak minden másnap vettem be, de persze sexelni meg majdnem minden nap szexeltünk.A kérdésem az lenne,hogy lehet terhesség a vége? Vagy így is véd? mert mondjuk 2 napit be vettem egyet nem akkor nem véd az az elötti napi?Kérlek titeket csak normális válaszolok írjatok.Hisz így is tudom,hogy hibáztam.
2011. jan. 18. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2011. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így is lehetsz terhes, különben csak 2-3 naponta kellene szedni.
2011. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kétnaponta vetted be és mindennap szexeltél akkor bizony van esély a terhességre! Ezek a gyógyszereknek az az alapelvük,hogy meggátolják a peteérést,de ha kihagysz egy-két tablettát és megéri a pete akkor az már meg tud termékenyülni!
2011. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehetsz, persze. Ha minden másnap vettél be gyógyszert, akkor az nem tudta megakadályozni a peteérést, ezért simán lehetsz terhes. Akár egyetlen szem kimaradása is okozhat bajt, te meg egész hónapban rosszul szedted. Szerinted hogy védene...? A gyógyszer nem így működik, hogy véd az előző napi, meg ilyenek. Ha fogalmad sincs, hogy működik a női test és a fogamzásgátló akkor egy kutya kötelességed van, hogy pontról pontra betartod az szedési előírásokat, ez a minimum. Nagyon nagy hülyeséget csináltál, remélem tudod... Az is kérdés, még ha mázlid volt és nem estél teherbe, hogy milyen mértékben sikerült ezzel az okossággal összezavarni a hormonrendszeredet.


26/N

2011. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat.még van egy hét belöle akkor azt még beszedem.Ha esetleg összejött volna akkor ki marad a menzeszem vagy ha nem akkor miből fogom tudni.hogy megúsztam?
2011. jan. 18. 15:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Ki is maradhat, de meg is jöhet gyengén, más állagban, mint ahogy szokott. Előfordulhat mindkét lehetőség. Szóval emiatt én azt javaslom, hogy a gyógyszerszünet vége felé mindenképp csinálj egy tesztet, akár megjött, akár nem.


26/N

2011. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mivel a gyógyszer szedése alatt nincs "normális" menstruációd csak megvonásos vérzésed, ezért simán el tudom képzelni, hogy terhesség mellett is vérezhetnél (persze ez nem biztos, javítsatok ki ha tévedek)

mindenesetre menstruáció ide vagy oda, 2 hét múlva csinálnék egy tesztet reggeli vizeletből

2011. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon kedves vagy,köszönöm megfogadom a tanácsod.Többet nem fordul elő az biztos!
2011. jan. 18. 15:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont az ilyen HP-k miatt van olyan sok abortusz! :(

Vagy szeded, vagy nem szexelsz, vagy bevállalod a babát!

2011. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!