Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-odikára nem várom! Fájnak...

6-odikára nem várom! Fájnak melleim állandóan éhes vagyok és tegnap menszeszes hasfájásom volt! Alig van folyásom! Mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értem a hőmérőzést de ma hüvelyben mértem a hőmet és 37.4 volt?Ez mit jelent?
2009. ápr. 1. 07:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és tegnap du.teszteltem de -lett!!!!Vagy lehet hogy korán teszteltem?
2009. ápr. 1. 07:28
 2/16 anonim ***** válasza:

szia!

hát korai volt a teszt!

Persze lehet baba, gondolom te is erre gondoltál! Csak 6.ka körül tesztelj, de inkább utána!

2009. ápr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
iGEN NAGYON SZERETNÉK MÁR BABÁT:(:(:((:(:(
2009. ápr. 1. 07:43
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én hüvelyben mérek és ez az érték nálam már azt jelzi, hogy visszaesett a hő a menzesz előtti szintre. Tehát nem sokára megjön, csodálkoznék ha ezzel babás lennél.

Én mindig reggel fél hétkor mérek tehát ehhez hasonlítottam.

2009. ápr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bocs, hülyeséget írtam, 36,4-nek néztem. Nos akkor éppen ellenkezőleg:)
2009. ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Előző kettőt is én írtam. Szóval a tesztelés koraisága attól is függ, hogy mikor volt peteérésed, aztán mikor voltatok utána leghamarabb együtt. Na akkor történhetett a megtermékenyülés, de a beágyazódás miatt erre számolj tíz napot a tesztelésnél. Elvileg ha félidős a pé, akkor hamarabb is ad eredményt, mint az elmaradt mensi első napja.
2009. ápr. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
aZ INTERNET SZERINT 19-23-IG KELLETT AKCIÓZNI ÉN 19-ÉN VOLTAM A FÉRJEMMEL!
2009. ápr. 1. 07:57
 8/16 anonim ***** válasza:
reggeli első pisiből érdemes tesztelni. Nekem 10 naposan már halvány kétcsíkos volt a teszt.
2009. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia!én holnapra nem vártam,ma reggel pozitivat teszteltem!
2009. ápr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok az utólsó válaszolónak:):):)És ez előtt a teszt előtt csináltál korábban tesztet?És ha igen mi volt az erdmény?
2009. ápr. 1. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!