Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E hónap 5. -én volt beültetése...

E hónap 5. -én volt beültetésem. Nem voltunk együtt a párommal, csak kézzel elégített ki. Lehet ebből baj? Mensi szerű hasfájásom van.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 11:41
 1/3 sumergo ***** válasza:
Ha figyeltetek a higiéniára ( gondolom igen), akkor nem lehet probléma. Mi beültetés után gumival voltunk együtt( doki mondta, hogy így lehet). Az a lényeg, hogy a fertőzést elkerüljétek. Én azt hittem megjön a mensim, mert úgy éreztem, ahogy írtad, de nem jött meg, hanem teszteltünk egy +. :-)) Ez volt a 6. lombikunk. Szurkolok neked.
2011. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először is gratulálok, másodszor remélem tényleg nem ezen fog múlani.Nekünk ez az első. Te pedig vigyázz magatokra!!!
2011. ápr. 13. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi bírtunk magunkkal. A doki nem ajánlotta az orgazmust sem, mert méhösszehúzódást csinál. Tehát ennyit ki lehet bírni sex nélkül nem? A férjemnek jó volt, de én türtőztettem magam, mindent a cél érdekében! :)


14. hetes lombikos km

2011. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!