Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópiás műtét után...

Laparoszkópiás műtét után mennyi idővel lehet már próbálkozni? Mennyi idővel utánna jön meg a mensi? Kinek mikor jött utánna össze? Ja, és a felépülés mennyi ideig tart (csak mert fizikai munkát végzek)?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, miért van szükség a műtétre?
2009. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
PCOS vagyok, rengeteg tüszővel, melyek nem érnek meg, mensim sincs... Babát szeretnénk.
2009. ápr. 1. 08:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt laporoszkópiás műtétem,mert el voltak záródva a petevezetőim,és cisztáim is voltak.Úgy emlékszem 1-2 héten belül már lehetett szexuális életet élni.Én két hétig voltam otthon,de szerintem addig maradj otthon amíg jónak látod.A menszesznek a műtét után rendes időre kell megjönnie,a ciklus hosszától függően.Tehát a műtét a 0.nap,ha jól emlékszem.Nekünk a műtét után inszeminációt csináltak,és az másodikra sikerült is!sok szerencsét kívánok!Amúgy a doki mindent el fog mondani,de ha nem túl bőbeszédű akkor kérdezz nyugodtan!
2009. ápr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 hét után lehetett próbálkozni.Méhenkívüli terhesség miatt volt laparoszkópiám. A mensi is megjött 1 hónapon belül. Én úgy vettem észre hogy a sebek gyorsan begyógyultak, nem volt vészes. Én is 2 hétig voltam tp-en.
2009. ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt laparoszkópiám, cisztát kellett kivenni. A menstruációm nem késett, sőt azóta 4 ciklusom volt, és egy kicsit le is rövidült (2nappal). Én 4 hetet voltam otthon, utána kezdtünk el próbálkozni.Bár a kórházban hallottam, hogy volt olyan aki a 4 hetes kontrollra már babásan ment! :-) Fizikai munkánál jól meg kell gondolni, hogy mikor mész vissza dolgozni!
2009. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sorstársak vagyunk, Nekem pont 2 éve volt ugyanígy PCO miatt lapar műtétem. A 3. napon már haza is engedtek. Nem akarlak elkeseríteni, de Én nagyon rosszul voltam utána, nagyon fájt a hasam. A doki Nekem azt mondta, hogy nem kell várni,nyugodtan próbálkozhatunk, és próbálkoztunk is csak sajnos még mindig nem jött össze a baba. Tehát műtét után kb. 1 héttel már szeretkeztünk mindenféle védekezés nélkül. A mensim pont 1 hónap múlva jelentkezett, és azóta 30-33 napra be is állt a ciklusom. Én már 1 hét múlva sajnos mentem dolgozni, igaz Én irodai munkát végzek. De a felépülésre az orvos 3 hetet mondott. Szóval Mi még azóta is próbálkozunk, sajnos. Egy hónap múlva megyünk a Budai Meddőségibe. Neked melyik kórházban csinálják a műtétet? De a doki tényleg mindent elmond majd Neked. Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok. Egyébként mélyaltatásban végzik az egész műtétet. Sok sikert, remlem Neked nagyobb sikered lesz, mint Nekem.
2009. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!