Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópiás műtétnél hány...

Laparoszkópiás műtétnél hány napot kell a kórházba maradni? És tényleg utána csak 3 hónap múlva lehet újra próbálkozni a babával?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! nekem azt mondta az orvos, hogy 3-4 nap. de megijesztettél, mert azt nem tudtam, hogy 3 hónap múlva lehet csak próbálkozni. én is a műtét előtt állok, de az esélyeim a műtét után azt mondta az orvosom, hogy csökkennek, mert a cisztáim úgy jönnek majd vissza, úgyhogy most én is megijedtem egy kicsit, mert így is csekély az esélyem a babára. sok sikert neked, és most már én is kíváncsi vagyok a próbálkozási időre, mit kell betartani.
2008. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát... az az igazság, hogy sokkal hamarabb nem is nagyon lesz kedved próbálkozni. Nekem legalábbis az egyik seb (a jobboldali) nagyon sokáig fájt, jó, hogy kisműtét, de azért megviseli az embert, nem tudsz úgy mozogni, varrat van stb. Annak be kell gyógyulni. De biztosan rendbe jön minden!! Sok sikert!
2008. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:Ezt nem értem,hogyhogy a cisztáid úgy jönnek majd vissza,és,hogyhogy rosszabbak lesznek az esélyek?

Nekem is van két zölddiónyi nagyságú cisztám a jobb petefészkemen!

2008. okt. 3. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:
énis műtét elött állok nekem 1-2 hónapot mondott az orvos
2008. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
első válaszoló vagyok. pcos vagyok, és az azt jelenti, hogy sok-sok apró ciszta van a petefészkemben, amit nem lhet eltávolítani, egy örök életre szól, és ha megműtenek, akkor is max. 1 évem van, hogy teherbe essek, de az esélyeim minden hónapban egyre csökkennek a műtét után.
2008. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja,ok,így már értem!
2008. okt. 4. 12:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt laporoszkopiám.2 éjszakát kellett bennt lennem.1 nap beteg felvétel,ágyikót megkapód,este beöntés,hajnali 4kor riadó,beöntés,aztán valamikor betolnak a műtőbe.Nekem nem volt cső a hasamba,csak katéter amit reggel kivesznek,engem 11 kor engedtek ki,de korai volt mert a folyoson összeestem.nem kellemes műtét,kicsi vágások,de a doki szerint is jobban megviseli a szervezetet mint egy vágásos műtét.a köldög seb volt nagyon érzékeny.3 hónap után lehet próbálkozni,nekem ajánlotta hogy jó lenne minnél előbb teherbe esni,na most ez még 1 éve nem jött össze,igaz 3 hónapja álltunk neki teljes gözzel! Sok sikert Neked! És szorítok! Ada.
2008. okt. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!