Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat hogy 2 pozitv...

Előfordulhat hogy 2 pozitv teszt után lett 3negativ. Miért? Lehetséges hogy a teszt nem mutassa ki a terhességet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehetséges. A petesejt megtermékenyült és fejlődésnek indult, aztán valami hiba történt és a fejlődő kis embriókezdemény elhalt. A vetélések zöme a terhességek egész korai szakaszában történik. Régebben erről nem is tudtak a nők, csak azt érzékelték, hogy késett a vérzésük pár hetet, esetleg egyszer kimaradt...Csak a másodszor elmaradó menses után mentek nőgyógyászhoz, ekkortól már tapintással is diagnosztizálni lehetett a terhességet.

"Nem mutatja ki a teszt" gondolom, ha túl korán csinálod, vagy sokat ittál, nem elég magas a hormonkoncentráció a vizeletben.

2011. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem csináltam korán! 2hét után csináltam az elsőt pozitiv lett igaz nagyon halvány rá 3-4 napra még egyet pozitiv lett és joval erősebb már,láthato volt egyértelműen!2-3nap ismét és negativ utáa végig!nem értem!menseszemkimaradt!nem tudom mit gondoljak lehet elment tőlem a baba?
2011. júl. 15. 23:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Van olyan, h biokém terhesség, de ez általában vérzéssel zárul. (nagyon sok esetben észre sem veszik, mert a kimaradt "menses" csak "csúazik" pár napot, és kicsit erősebb)

Volt vérzésed? Mikor kellett volna megjönnie?

Amúgy a teszt is tévedhet. De mindenképpen el kellene menned dokihoz!

2011. júl. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
júl10én kellett volna megjönni,de nem jött!igy nem tudom!és miért volt 2 pozitiv teszt? köszi a válaszokat!
2011. júl. 16. 08:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is igy jártam most a vaterás one step tesztekkel.11 tesztből lett 5 pozi meg 6 nega.
2011. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 2 éve 3 + után teszteltem negatívat,de a következő hónapban,már megmaradt a baba.Védőnőm szerint,valami biztos nem volt rendben az előzővel,és nem tudott rendesen beágyazódni-talán jobb is...
2011. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És kb mennyi ideje eshettél teherbe? terhes vagy végül?
2011. júl. 16. 11:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok,nem tudom hogy tőlem kérdezed e,de válaszolok.Igen,terhes vagyok 7 hetes,az első tesztemet a nemvárt előtt 2 nappal csináltam ,ami reggeli pisiből nega lett a délelőtti meg határozott pozi,utána napokban pedig hol pozi volt hol nega,volt halvány pozim amit alig láttam és később el is tünt.Végül vettem egy gabrielt,ami szintén pozi lett és már uh-n is voltam.
2011. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3+ -os válaszadó vagyok!

Szerintem tőlem kérdezte.

Igen,következő hónapban megmaradt a baba,ez 2009 júniusban volt.

2010 márciusban kislányt szültem,ebből a terhességből,és ha érdekel az akkori görbém...

[link]

Késői peteérésem volt a 20. nap körül,és mégis megmaradt...

ÉS a hőm is ingadozott szinte végig.El sem mertem hinni.

(ezt most nem azért írom,hogy hiú reményeket keltsek,csak azért,hogy lásd,sikerülhet.)

2011. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat utolso előtti és 3+! kb mi egy honapja voltunk együtt akkor még van remény azt mondjátok? az lehetséges hogy a hcg szint alacsony és most azért van negativ teszt?de előtte ott volt a pozitiv,pedig már ugy örültem!
2011. júl. 16. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!