Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Furcsa történet.

Lehetek terhes? Furcsa történet.

Figyelt kérdés
Ciklus 15.napján ovu(teszt is bizonyítja),hő fel ment,majd Dpo.6.napján hő leesés,ciklus 29. napján menstruáció(bár nem olyan,mint szokott lenni és puffadt has).Most vagyok a ciklus 4. napján és pozi az ovi teszt(tegnap is az volt) és nagyon enyhén pozi a terhes teszt is(10-es vaterás).Lehet,hogy a Dpo.6.napon is volt peteérés?Akkor nem csináltam ovutesztet.Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 16. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Huh, hát ha a terhesteszt is pozitív, akkor terhes vagy. Jól látható, rózsaszín csík van rajta? Reggeli első vizeletből csináltad? Görbét és/vagy képet tudsz feltenni. Úgy okosabban lehetne válaszolni. Végülis előfordulhat extra peteérés. Szerintem csinálj 2-3 nap múlva újra egy terhestesztet (ugyanilyet, mint most) és ha erősödik, akkor bizony baba van. Kevesebb volt a mensid? Hány napig tartott?
2011. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi,hogy válaszoltál.Reggeli első vizeletből csináltam,de éppen hogy csak látszik,úgyhogy nem tudom lefényképezni.Bár szerintem nem volt jó a teszt,mert kétlem,hogy terhes lennék,mert most is van egy kis vérzés
2011. júl. 16. 12:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és a hőm nem ment le az alaphőre!
2011. júl. 16. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól hogy vérzel, még lehetsz terhes. Van akinek hónapokig pontosan megjön és terhes.

Vegyél a gyógyszertárban tesztet és pár nap múlva tesztelj újra és akkor kiderül.

2011. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az lesz.Mást úgy se tudok csinálni.Köszönöm szépen!
2011. júl. 16. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!