Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, van itt köztetek...

Lányok, van itt köztetek olyan, akinek nincsen pé-je? Hasonló történet?

Figyelt kérdés

Nekem semmi, nulla pé-m van. Kaptam rá Clostyt, nem segített. Utána kaptam a Closty mellé 3 Merional injekciót, lett 1 db tüszőm. Most szintén Closty, és 5 Fostimon injekció, és semmi nem érett!!!! Teljesen ki vagyok borulva. A dokim most felírt dupla adag Merionalt, azaz 10 injekciót.

Elveszett minden reményem.


2009. nov. 30. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! részvétem, sajnos egy cipőben járunk. nekem ugyan ez az első clostis hónapom, de eddig még nem segített semmi, se barátcserje, se tea, se mastodynon. ettől a clostitól meg non-stop szédelgek :( fel a fejjel, sikerülni fog!!! muszáj neki :)
2009. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a második closty kurán vagyok túl és most van egy kis árva petém. mielőtt szedtem volna bármit volt pé-m. Most meg még az sincs! Lesz nekünk is babánk csak még nem jött el az ideje!
2009. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem PCO-t állapított meg a doki 2 évig semmi, majd aloa verát és ginsenget szedtem méhpempővel, a második hónapban terhes lettem, a doki a klinikán nézett egy nagyot, most 16 hetes vagyok. A ginseng méhpempővel csak ovulációig, mert terhesen tilos! Sok szerencsét!
2009. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A méhpempőt én is eszem, de egész ciklusban szoktam. Akkor csak félidőig egyem?

A ginseng és az aloe milyen fajta?

2009. nov. 30. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!